For Babies
Seriály
Máme dvojčata 18 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Soňa Šímová   
Pátek, 21 Leden 2011 07:19

dd6mKluci dosáhli 8 měsíců a pokroky na sebe nenechají čekat...Davídek už se promenáduje po svých nožičkách podél gauče,vyleze nám v bytě 10schodů nahoru... Daneček už má 4 zuby a plazí se jako divý. Úsměvy rozdávají na všechny strany a z čeho mám velkou radost, začali pít z hrnečků. Jsem ráda, že jsme odbourali flašky. 

Aktualizováno Pátek, 21 Leden 2011 07:22
Celý článek...
 
Máme dvojčata 17 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Lenka   
Čtvrtek, 13 Leden 2011 23:15

 

dvojcata 6mZa 2 dny je klukům 7 měsíců a dnes se Davídek sám rovně posadil. Bohužel Sokol je již plně obsazen a tudíž musím pro Tomáška vymyslet něco jiného...

 

Celý článek...
 
Máme dvojčata 16 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Lenka   
Neděle, 02 Leden 2011 22:19

dvojcata 6mV 6 měsíci toho kluci hodně zvládli..Davídek krásně leze po čtyřech, jde do sedu na boku, říká máma,bába,deda, a je pro něj typické, že je starší, větší a mohutnější než jeho maldší bráška Daneček. Ačkoliv jsou kluci dvojčata a měli mnohem méně, než Tomík na váze ho předběhli... Domácí vážení nám ukazuje, že Daneček má kolem 8 kil a Davídek kolem 9.. 

Celý článek...
 
Máme dvojčata 15 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Lenka   
Čtvrtek, 16 Prosinec 2010 08:56

dvojcata 6mKlukům se přiblížilo 6 měsíců a mě přepadla ošklivá oboustranná angína.Byla jsme jako přejetá parním válcem a pomalu se nemohla ani hýbat, polykat, a měla jsem horečky.Naše bábinka zase nezklamala a pomohla.Po 2 dny,kdy mi bylo opravdu ouvej a jen se válela v posteli,mi ráno odvezla Tomíka do školky,pak si vzala kluky a jezdila s nimi venku, vždy jen přišla aby si kluci dali nášup a zase vyrazili ven.Já měla klid na léčení a kluci byli od maminky co nejdál a jsem opravdu moc ráda,že ji ode mě nechytli.V den,kdy jsme šli na půlroční prohlídku se Davídkovi objevily 2 zoubky.Kontrola dopadla dobře a oba nabrali po půl kile. Daneček měl 7100 a 67cm,Davídek 7800 a 68cm.Začali jsme s příkrmy a  mléčnými kašemi na noc. Davídek je velký jedlík a vše co mu dám spapá, Daneček je mlíčkovej.Davídek už pomalinku leze, dělá skobu, která vypadá, že se postaví na ruce a špičky u nožiček a dělá mosty, kdy už dává nožky pod sebe a vypadá to,že už jde do sedu.Je mnohem čilejší a válí se po celém obýváku. Danda je línejší. Otočí se na bříško a tu mu zatím stačí. Také si strká prsty od nohy do pusinky.

Aktualizováno Čtvrtek, 16 Prosinec 2010 09:02
Celý článek...
 
Máme dvojčata 8 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Lenka   
Středa, 17 Listopad 2010 23:30

Za týden bude klukům už půl roku, mají už celkem zajetý režim a dělají další pokroky.

Celý článek...
 
Máme dvojčata 7 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Soňa Šímová   
Čtvrtek, 11 Listopad 2010 07:38

 

dd_5.mesic2Ve čtyřech měsících nás čekalo hodně změn. kluci přestali vyspávat celý den a jejich spánek se doma přes den pohybuje mez 2 a 4 hodinami. V kočárku je to pořád ještě víc, ale i ten na ně přestává působit. Raději pozorují okolí a toho se dožadují i doma. Pokud je nezabavím, začnou křičet a řvát. Noci jsou ale zatím stále ještě pohodové, nebaští se a spí.

 

Celý článek...
 
Máme dvojčata 6 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Lenka   
Čtvrtek, 04 Listopad 2010 06:26

dd_5.mesic2Kluci mají 16 týdnů a já si je pořád hlavně užívám. Kromě toho, že v noci méně spím, nepociťuji žádnou větší starost navíc. Možná je to více práce s koupáním a oblékáním, ale jsou tak úžasní, ž na to zapomínám. Oba jsou velcí smíšci a je nádherné vidět jejich úsměvy dvojmo.

 

Celý článek...
 
Milý Ježíšku II PDF Tisk Email
Napsal uživatel Radka   
Neděle, 17 Říjen 2010 22:41

Vzpomínám si na dva Ježíšky, které mi udělaly opravdovou radost. Ten první byl ještě v dětství, ten druhý přesně o 20 let později. Pokaždé jsem si přála děťátko a pokaždé to vyšlo...

 

Aktualizováno Neděle, 17 Říjen 2010 22:47
Celý článek...
 
Máme dvojčata 5 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Soňa Šímová   
Čtvrtek, 14 Říjen 2010 07:04

dd_2.mesicNa tříměsíční prohlídce měli být kluci naočkováni, bohužel ale měli bolestivý kašel, který trval už 14 dní, a tak místo vakcíny dostali antibiotika. Až na kašel ale měli všechno v pořádku a krásně prospívají. Daneček má ve třech měsících 60 cm a 5620 g a Davídek 62 cm a 6150 g. A stále plně kojím.

 

Celý článek...
 
Když máte dvojčátka PDF Tisk Email
Napsal uživatel Marcela   
Středa, 13 Říjen 2010 05:02

dvojtka4Oni si to lidé ani neuvědomí, ale taková maminka dvojčat má už z některých hlášek hlavu, jako pátrací balón. Zkuste se někdy vžít do role maminky, která půlku noci kojí své dva drobečky, ráno je ráda, že zvládne řasenku a dvě stejné ponožky a sotva vyrazí s obřím kočárkem, potká tři neznámé lidi s úsměvem na tváři a „pozooor tank“. Ano, Mám smysl pro humor, ale někdy bych vraždila. Na některé hlášky jsem už alergická, některým se ale směju ještě týden.

 

Celý článek...
 
«ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec»

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
 
Jarní kolekce sandálů TEVA nabízí pohodlí i styl

02TEVA, tradiční značka v sekci otevřené obuvi, přichází s novou kolekcí plnou nadčasových sandálů, módních bot i pohodlných flip-flopů. Obuv je charakteristická svou odolností a maximálním pohodlím, které majitel ocení při dlouhých pěších výletech přírodou i při procházkách ulicemi velkoměsta. TEVA tak pokrývá nejen segment outdooru, ve kterém se pohybuje od roku 1984, ale současně se také zabydluje v sekci módních trendů.

Sandále Teva se nyní prodávají ve vice než 40 zemích po celém světě. Další informace naleznete na www.teva-eu.com.

 

Celý článek...

Kam s dětmi

Divadla
Kina
Města
Zoo