For Babies
Seriály
Máme dvojčata 24 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Lenka   
Středa, 06 Duben 2011 23:24

dd_1rokRoční první prohlídka u zubaře dopadla a proběhla v pohodě. Paní doktorka kluky povozila nahoru a dolu v křesle, půjčila zubařské náčiní a při té příležitosti mrkla na zoubky. Byli  pochváleni a poučeni, jak si správně čistit zoubky. Ale jako matka druhého a třetího dítěte,jisté zkušenosti již mám.

 

Celý článek...
 
Deník svobodné matky II PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hanka   
Pondělí, 04 Duben 2011 05:07

Deník svobodné matky 2

Vaškovo zběsilý úprk

„Jsem v tom.“ Vybalila jsem na Vaška hned jak přišel ten večer domů.

„Jako v čom?“ Snažil se být vtipný.

„No jako že čekáme mimino.“

„Ha ha, ale dneska není apríla.“

„Já si taky nedělám srandu.“

Vašek zblednul a posadil se. „Jak to víš?“ Položil tu nejhloupější otázku, jakou mohl a vzápětí ji následovala další typická. „Jak to řekneme mámě?“

„Hodila jsme po něm test a šla si lehnout.“

Celý článek...
 
Máme dvojčata 23 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Lenka   
Středa, 30 Březen 2011 21:36

dd_1rokUž v roce jsou vidět odlišné povahy našich dvojčat. Ačkoliv je Daneček menší, mladší a má o kilo méně, je dominantnější, svéráznější a méně poslouchá.. Davídek je takový „mamutík“, ale je klidnější a poslušnější.. Vypadá to, že bude kliďas.

Aktualizováno Čtvrtek, 31 Březen 2011 13:32
Celý článek...
 
Deník svobodné matky I PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hana   
Neděle, 27 Březen 2011 21:07

antikoncepceDvě čárky

Jmenuji se Hana, je mi 32 let a jak by řekla má máma, jsem ostuda rodiny, protože jsem mámou bez chlapa a navíc tak úplně nezvládám výchovu svého synka Tobíka. Sama se divím, že jsem to ty tři roky přežila, ale co nechápu vůbec je, že moje tříleté torpédo přesto všechno už žije tak dlouho. No můžete posoudit sami. Píšu si totiž deník a některé jeho části jsem se rozhodla zveřejnit.

Aktualizováno Pondělí, 28 Březen 2011 09:05
Celý článek...
 
Čtyřnásobná oslava PDF Tisk Email
Napsal uživatel Lenka   
Středa, 23 Březen 2011 19:27

Únor je pro nás měsíc mnoha oslav, protože kluci mají narozeniny v rozmezí 14 dnů. Davídek s Danečkem 10.2. taťka 23.2 a Tomášek 24.2. A tak jsme udělali jsme jednu velkou oslavu, kdy sobota byla určena čistě rodině a neděle byla pro Tomáškovo a dvojčecí kamarády.

 

Celý článek...
 
Máme dvojčata 21 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Lenka   
Středa, 16 Březen 2011 20:27

dd10mVyužili jsme jeho oslavy narozenin a jako dárek jsme nejstaršímu Tomíkovi, připravili nový dětský pokoj ve vedlejší místnosti. Kluky přemístíme do jeho bývalého většího pokoje. Doufám, že to vezme jako velký dárek pro velkého kluka, a ne jako odsun kvůli dvojčatům. Chci aby kluci už měli vlastní pokoj na hraní, a začali spát sami v pokoji.

Celý článek...
 
Máme dvojčata 21 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Lenka   
Středa, 02 Březen 2011 21:56

dvojcata 11mDva dna před oslavou prvního roku života dvojčat, jsem kluky odstavila a vše proběhlo hladce a v klidu. Kluci dostali jako každý večer kolem 18 hod večeři a do ohrádky před spaním hrníček s mlékem, ktetrý bez problémů vypili a usnuli. Tím skončilo naše kojení. Žádné sápání po prsou, žádné řvaní, když mě vidí nahou, mám štěstí a proběhlo to bez jakých koliv problémů tak, jak tomu bylo i u staršího synka Tomíka.

 

Celý článek...
 
Máme dvojčata 20 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Lenka   
Středa, 23 Únor 2011 22:44

Druhé selhání mé pozornosti, přišlo asi týden po úrazu Davídka. Tentokrát se mi opařil Daneček. Vylezl na stůl a z baru na sebe převrhl horký čaj, měli jsme štěstí v neštěstí, kdy si opařil „jen“ část ručičky u zápěstí...

 

Celý článek...
 
Máme dvojčata 19 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Soňa Šímová   
Čtvrtek, 17 Únor 2011 09:32

dvojcata 11mJedenáctý měsíc pro nás byl velice nebezpečným obdobím, co se týče úrazů... Oba kluci již pěkně chodí a od toho se vše odvíjí.. Ačkoliv je to krásné období, kdy kluci si spolu pěkně vyhrají, komunikují, reagují na podněty okolí, zažila jsem si chvíle, kdy mám jako máma pocit naprostého selhání. 

Celý článek...
 
Máme dvojčata 19 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Soňa Šímová   
Čtvrtek, 03 Únor 2011 13:01

Kluci jsou velcí pohodáři, a i když teď nechodíme kvůli inverzím a velkému mrazu ven, jsme doma a v pohodě.. Vyhrají si spolu a jsou veselí. Jen když zmerčí, že jsem se někam vzdálila,začnou brečet a dožadovat se mé osoby.. Ale není pro ně žádný problém,když je celý den hlídá babička.

 

Celý článek...
 
«ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec»

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
 
Jarní kolekce sandálů TEVA nabízí pohodlí i styl

02TEVA, tradiční značka v sekci otevřené obuvi, přichází s novou kolekcí plnou nadčasových sandálů, módních bot i pohodlných flip-flopů. Obuv je charakteristická svou odolností a maximálním pohodlím, které majitel ocení při dlouhých pěších výletech přírodou i při procházkách ulicemi velkoměsta. TEVA tak pokrývá nejen segment outdooru, ve kterém se pohybuje od roku 1984, ale současně se také zabydluje v sekci módních trendů.

Sandále Teva se nyní prodávají ve vice než 40 zemích po celém světě. Další informace naleznete na www.teva-eu.com.

 

Celý článek...

Kam s dětmi

Divadla
Kina
Města
Zoo