For Kids
Seriály
Máme dvojčata 30 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Lenka   
Čtvrtek, 23 Červen 2011 07:35

dd15.mTak jsme načli 15 tý měsíc. Kluci běhají jako čamrdy, pusu mají již plnou zoubků. Zase už pěkně baští, brebtají o 106 a pár slůvek už také dovedou říci. Řekla bych takovej normál. A já jako maminka od dvojčat jsem na ně nesmírně pyšná.

Celý článek...
 
Máme dvojčata 29 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Lenka   
Středa, 15 Červen 2011 20:33

dd_14mNejraději jsem s dětmi venku, protože kluci jsou v kočárku podstatně klidnější a kochají se krásou kolem sebe. Daneček stále na něco ukazuje a jako říká „hele“. Davídek tiše sedí a sleduje. Samozřejmě nejlepší je, když se prospí, ale i tady je občas všechno jinak.

Celý článek...
 
Máme dvojčata PDF Tisk Email
Napsal uživatel Soňa Šímová   
Čtvrtek, 09 Červen 2011 07:29

dd_14m14 měsíc byl pro mě zkouškou mé psychické a fyzické zdatnosti. Týden po očkování nejdřív Davídek dostal zvýšené teploty, byl nevrlý, plačtivý, ufňukaný. A za další dva dny ho následoval Daneček se stejnými příznaky.

 

Celý článek...
 
Máme dvojčata 27 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Lenka   
Pátek, 03 Červen 2011 06:56

dd13mZačala jsem Danečka s Davídkem více vypouštět z kočárku,aby se prošli,někde kde je bezpečno a nemohou mi daleko utéct. Hodně chodíme na pískoviště, kde mě dovádí k šílenství Daneček, který všechno strčí 100X do pusy. Davídek je jinej. Sem tam něco zkusí,ale většinou se druží k dětem.

 

Celý článek...
 
Máme dvojčata 26 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Lenka   
Pondělí, 02 Květen 2011 11:06

Už musím uznat, že to začíná být náročnější, ale zase je to spíše o tom, že jsem za ten rok, co jsou dvojčata na světě unavená a sil ubývá. Rány po opařenině se již úplně a bez památek zahojili. Stále nás ale pronásledují boule a modřiny, kterým se prostě nelze vyhnout.

Celý článek...
 
Deník svobodné matky 6 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hanka   
Pondělí, 02 Květen 2011 10:55


20Bude to kluk

V šestém měsíci mě čekalo velké ultrazvukové vyšetření. Tajně jsem doufala v holku, ale doktor tam viděl něco, co holky rozhodně nemají. Co naplat? Budu se s tím muset poprat i když nebudu mít po ruce chlapa rádce.

Celý článek...
 
Máme dvojčata 25 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Lenka   
Pondělí, 02 Květen 2011 10:42

dd_1rokTřináctý měsíc je pro nás ve znamení hodně velkého pohybu, jak dvojčat, tak maminky. Kluci všude vylezou, vlezou a já za nima běhám nadávám a sundavám. Občas se mi zastaví dech při pohledu na jejich artistické kousky s velkým úsměvem ve tvářích, jako by mi říkali: „podívej, jak jsme dobrý.“

Celý článek...
 
Deník svobodné matky 5 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hanka   
Pondělí, 02 Květen 2011 10:31

 

5319898Chci normální oblečení

 

Ráno mě čekala má nejhorší noční můra. Nezpnula jsem své oblíbené kalhoty! Už jsem se rozloučila s upnutými sáčky a ty zbylé jsem nosila rozepnuté, ale co dělat kalhoty? Narvala jsem se do jedné sukně, ale zjistila jsem, že se mi roztahuje nejen břicho, ale i pánev. A to jsem teprve v pátém měsíci!

 

Aktualizováno Pondělí, 02 Květen 2011 20:26
Celý článek...
 
Deník svobodné matky 4 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hanka   
Neděle, 17 Duben 2011 22:46

Tchyně v útoku

Končím první trimestr, sedím na gauči s kelímkem zmrzliny a slzím nad jakým přitroublým filmem, když se přiřítí přítelova matka. Zapomněla jsem vymněnit zámky. Chyba...

Celý článek...
 
Deník svobodné matky 3 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Soňa Šímová   
Pondělí, 11 Duben 2011 10:39

Prsatá s větry

První týdny těhotenství pro mě znamenaly nevolnosti, únavu, a potíže s větry. Jediná příjemná věc, bylo větší poprsí, kterého si samozřejmě všimli i v práci. Nenašla jsem odvahu o mém stavu říct šéfovi. Rozhodla jsem se to tajit do chvíle, kdy to na mě nebude vidět. 

Celý článek...
 
«ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec»

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
 
Kdy jsou HA mléka vhodná a kdy ne? Jak správně vybrat náhradní mléčnou stravu?

V současnosti se alergická onemocnění objevují u stále většího počtu malých dětí. Na vzestupu těchto onemocnění se podílí kromě jiného i nesprávná výživa, a to již od raného věku, proto se klade důraz na její správnost už od narození. Abychom děťátku dopřáli to nejlepší a zároveň podpořili jeho zdraví, je důležité dbát na kvalitní výběr stravy. Tím nejlepším je pro miminka samozřejmě mateřské mléko. Zejména první dny, kdy je miminko kojené, obsahuje mateřské mléko celou řadu imunitních látek, které přispívají k posilování imunitního systému.

 

Celý článek...

Kam s dětmi

Divadla
Kina
Města
Zoo