For Babies
Seriály
Máme dvojčata 30 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Lenka   
Čtvrtek, 23 Červen 2011 07:35

dd15.mTak jsme načli 15 tý měsíc. Kluci běhají jako čamrdy, pusu mají již plnou zoubků. Zase už pěkně baští, brebtají o 106 a pár slůvek už také dovedou říci. Řekla bych takovej normál. A já jako maminka od dvojčat jsem na ně nesmírně pyšná.

Celý článek...
 
Máme dvojčata 29 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Lenka   
Středa, 15 Červen 2011 20:33

dd_14mNejraději jsem s dětmi venku, protože kluci jsou v kočárku podstatně klidnější a kochají se krásou kolem sebe. Daneček stále na něco ukazuje a jako říká „hele“. Davídek tiše sedí a sleduje. Samozřejmě nejlepší je, když se prospí, ale i tady je občas všechno jinak.

Celý článek...
 
Máme dvojčata PDF Tisk Email
Napsal uživatel Soňa Šímová   
Čtvrtek, 09 Červen 2011 07:29

dd_14m14 měsíc byl pro mě zkouškou mé psychické a fyzické zdatnosti. Týden po očkování nejdřív Davídek dostal zvýšené teploty, byl nevrlý, plačtivý, ufňukaný. A za další dva dny ho následoval Daneček se stejnými příznaky.

 

Celý článek...
 
Máme dvojčata 27 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Lenka   
Pátek, 03 Červen 2011 06:56

dd13mZačala jsem Danečka s Davídkem více vypouštět z kočárku,aby se prošli,někde kde je bezpečno a nemohou mi daleko utéct. Hodně chodíme na pískoviště, kde mě dovádí k šílenství Daneček, který všechno strčí 100X do pusy. Davídek je jinej. Sem tam něco zkusí,ale většinou se druží k dětem.

 

Celý článek...
 
Máme dvojčata 26 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Lenka   
Pondělí, 02 Květen 2011 11:06

Už musím uznat, že to začíná být náročnější, ale zase je to spíše o tom, že jsem za ten rok, co jsou dvojčata na světě unavená a sil ubývá. Rány po opařenině se již úplně a bez památek zahojili. Stále nás ale pronásledují boule a modřiny, kterým se prostě nelze vyhnout.

Celý článek...
 
Deník svobodné matky 6 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hanka   
Pondělí, 02 Květen 2011 10:55


20Bude to kluk

V šestém měsíci mě čekalo velké ultrazvukové vyšetření. Tajně jsem doufala v holku, ale doktor tam viděl něco, co holky rozhodně nemají. Co naplat? Budu se s tím muset poprat i když nebudu mít po ruce chlapa rádce.

Celý článek...
 
Máme dvojčata 25 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Lenka   
Pondělí, 02 Květen 2011 10:42

dd_1rokTřináctý měsíc je pro nás ve znamení hodně velkého pohybu, jak dvojčat, tak maminky. Kluci všude vylezou, vlezou a já za nima běhám nadávám a sundavám. Občas se mi zastaví dech při pohledu na jejich artistické kousky s velkým úsměvem ve tvářích, jako by mi říkali: „podívej, jak jsme dobrý.“

Celý článek...
 
Deník svobodné matky 5 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hanka   
Pondělí, 02 Květen 2011 10:31

 

5319898Chci normální oblečení

 

Ráno mě čekala má nejhorší noční můra. Nezpnula jsem své oblíbené kalhoty! Už jsem se rozloučila s upnutými sáčky a ty zbylé jsem nosila rozepnuté, ale co dělat kalhoty? Narvala jsem se do jedné sukně, ale zjistila jsem, že se mi roztahuje nejen břicho, ale i pánev. A to jsem teprve v pátém měsíci!

 

Aktualizováno Pondělí, 02 Květen 2011 20:26
Celý článek...
 
Deník svobodné matky 4 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hanka   
Neděle, 17 Duben 2011 22:46

Tchyně v útoku

Končím první trimestr, sedím na gauči s kelímkem zmrzliny a slzím nad jakým přitroublým filmem, když se přiřítí přítelova matka. Zapomněla jsem vymněnit zámky. Chyba...

Celý článek...
 
Deník svobodné matky 3 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Soňa Šímová   
Pondělí, 11 Duben 2011 10:39

Prsatá s větry

První týdny těhotenství pro mě znamenaly nevolnosti, únavu, a potíže s větry. Jediná příjemná věc, bylo větší poprsí, kterého si samozřejmě všimli i v práci. Nenašla jsem odvahu o mém stavu říct šéfovi. Rozhodla jsem se to tajit do chvíle, kdy to na mě nebude vidět. 

Celý článek...
 
«ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec»

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
 
Jarní kolekce sandálů TEVA nabízí pohodlí i styl

02TEVA, tradiční značka v sekci otevřené obuvi, přichází s novou kolekcí plnou nadčasových sandálů, módních bot i pohodlných flip-flopů. Obuv je charakteristická svou odolností a maximálním pohodlím, které majitel ocení při dlouhých pěších výletech přírodou i při procházkách ulicemi velkoměsta. TEVA tak pokrývá nejen segment outdooru, ve kterém se pohybuje od roku 1984, ale současně se také zabydluje v sekci módních trendů.

Sandále Teva se nyní prodávají ve vice než 40 zemích po celém světě. Další informace naleznete na www.teva-eu.com.

 

Celý článek...

Kam s dětmi

Divadla
Kina
Města
Zoo