Energie nejen pro děti

Chystáte se na výlet s dětmi? Nezapomeňte do batůžku přibalit PIKNIK nebo PIKAO. Zahuštěným slazeným mlékem zajistíte doplnění energie, zaženete hlad a jeho chuť vás zaručeně nezklame.

 

Celý článek...

Aktuální číslo

2018_duben

ke stažení v pdf

For Babies
Očima čtenářů
Měla bych otěhotnět PDF Tisk Email
Napsal uživatel Bibi   
Středa, 24 Únor 2010 07:59

 

„Pokud chcete mít děti,máte na to zhruba dva roky, pak už bude šance na přirozené těhotenství nízká a metodou umělého oplodnění to bude tak půl na půl.“ Tohle mi oznámil gynekolog na poslední prohlídce. Jenže s přítelem se na dítě ještě necítíme, vždyť je mi 25 a jemu o tři víc. Nemáme pro miminko ani podmínky.

Aktualizováno Pátek, 26 Únor 2010 08:12
Celý článek...
 
Najednou chce naše dítě PDF Tisk Email
Napsal uživatel Marika   
Středa, 17 Únor 2010 12:39

Můj život je jako příběh z Holywoodu, už to vypadalo, že skončí happy endem, ale bohužel. Bývalý přítel chce své dítě, ke kterému se 6 let nehlásil a já nevím, co s tím. Napsala nám Ilona.

Celý článek...
 
Nemůžu ho opustit PDF Tisk Email
Napsal uživatel nina09   
Středa, 10 Únor 2010 08:43

pusu_predskolOcitla jsem se v situaci, se kterou si opravdu nevím rady. Všechno se semlelo tak rychle, že mě to zastihlo nepřipravenou a absolutně nemám tušení, co si počít. Měli jsme s manželem před rozvodem a on měl těžkou nehodu. Teď přeci od něj nemůžu odejít. Nebo ano?

Celý článek...
 
Šťastné trapasy PDF Tisk Email
Napsal uživatel Monika   
Středa, 03 Únor 2010 08:24
Narodila jsem se na v dubnu, naštěstí ne prvního, ale život mi nachystal tak nečekaná překvapení, že jsem si jako o Aprílu připadala.
Celý článek...
 
Šťastné trapasy PDF Tisk Email
Napsal uživatel Monika   
Úterý, 02 Únor 2010 06:42

Narodila jsem se na v dubnu, naštěstí ne prvního, ale život mi nachystal tak nečekaná překvapení, že jsem si jako o Aprílu připadala.

 

Celý článek...
 
Chci dítě PDF Tisk Email
Napsal uživatel Lucie Přibylová   
Středa, 27 Leden 2010 08:59

lucieOkolí mě považuje za kariéristku, jsme ale spíš smolařka. Ve svých 42 letech se mi stále nepodařilo najít toho pravého muže pro život a gynekolog mě upozornil, že pokud chci mít dítě, už je nejvyšší čas. Jenže s kým počít a zvládla bych výchovu třeba sama?

Aktualizováno Čtvrtek, 28 Leden 2010 12:42
Celý článek...
 
Předškolák s dudlíkem PDF Tisk Email
Napsal uživatel Ema   
Pátek, 15 Leden 2010 01:13

5156511Pro svoji snachu jsem už s tím otravná, ale mě vážně nepřijde normální, aby dítě ve třech letech pořád mělo dudlíka. Podle mě jsou Tomáškovi rodiče málo důslední, oni mi ale tvrdí, že dnes už tak dudlík nevadí. Co si o dudlíku myslíte vy?

 

Celý článek...
 
Manžel nechce IVF PDF Tisk Email
Napsal uživatel Ema   
Úterý, 12 Leden 2010 00:20

vybava2Už čtyři roky se marně snažíme o miminko, manžel ale o umělém oplodnění nechce ani slyšet. Já nedávno oslavila 33 narozeniny a bojím se, že se potomka už nedočkám. Jak manžela přesvědčit, že to přirozeně asi opravdu nepůjde?

 

Celý článek...
 
Má fotky na netu PDF Tisk Email
Napsal uživatel Soňa Šímová   
Úterý, 05 Leden 2010 23:53

taking_notesPohádala jsem se se svou 14 letou dcerou, protože si vystavila svoje fotky na internetu. Vím, že dnes už je tam má kde kdo, ale bojím se toho, že je někdo může zneužít. Jak ji mám co nejlépe poučit o nebezpečí na internetu? Prosbu o radu nám napsala Zlata.

 

Celý článek...
 
Pár vteřin PDF Tisk Email
Napsal uživatel Míša   
Středa, 02 Prosinec 2009 06:16

Už je to více než rok, dívám se na první krůčky svých dcerek a myslím na to, že nebýt rychlé pomoci obětavých lékařů, už bychom tu nemuseli být. Kvůli věčnému spěchu jsem málem přišla o to nejcennější, co mám, o své holčičky. Ta mladší přitom byla ještě v bříšku. Kvůli pár minutám zpoždění přišla ta osudná vteřina, která nám obrátila život vzhůru nohama. Možná se v našem příběhu poznáte a poučíte se dřív než se vám stane to co nám. 

Celý článek...
 
«ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec»

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
 
25 Let hranice, kdy začíná pleť stárnout

problem_skinZnámky stárnutí se časem mění. zprvu  začínají jako drobné mělké vrásky a kůže ztrácí jas a pevnost. S přibývajícím časem se vrásky rozšiřují a prohlubují, pokožka ztrácí svou kompaktnost, hydrataci a výživu, což způsobuje ochablost a ztrátu vitality.

 

Celý článek...

Kam s dětmi

Divadla
Kina
Města
Zoo