Energie nejen pro děti

Chystáte se na výlet s dětmi? Nezapomeňte do batůžku přibalit PIKNIK nebo PIKAO. Zahuštěným slazeným mlékem zajistíte doplnění energie, zaženete hlad a jeho chuť vás zaručeně nezklame.

 

Celý článek...

Aktuální číslo

2018_duben

ke stažení v pdf

For Babies
Očima čtenářů
Babička to ví nejlíp PDF Tisk Email
Napsal uživatel Dory   
Středa, 05 Květen 2010 05:57

mateskMoje tchyně byla zlatá ženská, než šla do důchodu. Nemá co dělat a tak pořád někde něco čte a pak mi říká, co všechno dělám špatně. Už jsme omezili návštěvy, ale moc to nepomáhá, místo toho pořád volá. Zkoušeli jsme s ní s manželem promluvit, najít jí koníčka, ale nedá si říct. Už ani děti k ní nechtějí jezdit. Co s tím?

 

Celý článek...
 
Nechce mě kvůli dětem PDF Tisk Email
Napsal uživatel Petr   
Středa, 28 Duben 2010 05:45

Mám skvělou přítelkyni, po které jsem vždy toužil, jenže po několika příjemně strávených měsících se rozhodla, že mě nechce. Má totiž dvě děti a bojí se, že kdybych je opustil, už by to neustály. Navíc jsem prý mladý na to, abych se usadil s ženou se dvěma dětmi. Poradíte?

 

Celý článek...
 
První láska PDF Tisk Email
Napsal uživatel Jiřina   
Středa, 21 Duben 2010 06:02

valenty_srdceSotva se za mou 16-letou dcerou zaklaply dveře a ona vyrazila na své první opravdové velké rande („Mami, to předtím byly takový ucha, to Mirek je opravdu muž s velkým M, prostě vím, že je to ten pravý), začala jsem vzpomínat. Taky jsem si myslela, že je to ten pravý, ale nakonec to nedopadlo. A jaké byly vaše první lásky? Vzpomínáte na ně někdy?

 

Celý článek...
 
Buďte nespokojeným zákazníkem PDF Tisk Email
Napsal uživatel Soňa Šímová   
Úterý, 20 Duben 2010 05:21

5154470Za svůj život jsem vystřídala dva mobilní operátory a jednoho vyzkoušela jen na chvíli. Výsledek? Všichni jsou stejní. Klidně vás obírají o peníze, aktivují služby, které nechcete a nakonec zjistíte, že jsou schopni vám dát tarif „pro nespokojeného zákazníka“. Ovšem normálně vám ho nenabídnou…

 

Celý článek...
 
Nejtěžší rozhodnutí PDF Tisk Email
Napsal uživatel Klára   
Úterý, 13 Duben 2010 21:59

Už to bude 30 let, co jsem své dítě nechala v porodnici. Nikdy jsem nelitovala, ale přesto si občas vzpomenu, přemýšlí, jak by vypadalo a jestli bychom to přeci jen nezvládli. Právě v květnu bude slavit kulaté narozeniny, někde v ústavu a tak na něj myslím čím dál víc a přemýšlím, jestli bych ho přeci jen neměla navštívit.

 

Celý článek...
 
Máme doma černé díry PDF Tisk Email
Napsal uživatel Blanka   
Středa, 31 Březen 2010 00:00

Černá díra se jednou za čas otevře a něco spolkne. Jednou je to jen malý papírek s poměrně nedůležitým vzkazem, jindy jsou to ale věci, které nutně potřebujete. Někdy po letech věci vrací, jindy zmizí nadobro. Také doma takovou máte?

Celý článek...
 
Miluji svou rodinu PDF Tisk Email
Napsal uživatel Veronika   
Středa, 24 Březen 2010 08:30

 

„Ťap, ťap, ťap….“ Slyším capání bosých nožiček po parketách.

„Mamííí vstávej.“ Každé ráno je to to samé, někdy by si člověk v půl sedmé ráno ještě chvíli počkal, ale copak jde odolat dvouletému rozzářenému batoleti, které se těší z každého nového dne? Někdy mám pocit, že své dvě děti přizabiju, ale jsou chvíle, kdy si uvědomím, jak moc je miluji.

Celý článek...
 
Konečně atraktivní PDF Tisk Email
Napsal uživatel Karin   
Středa, 17 Březen 2010 08:09

Milí příbuzní a přátelé, k mým třicátým narozeninám nechci žádné šperky, drahá trička, která se stejně za čas operou, ani poukaz na seskok padákem, chci po dvou dětech zase vypadat normálně a cítit se dobře. takovou jsem měla prosbu pro mé přátele, manžela a příbuzné.

Celý článek...
 
Čekáme třetí dítě PDF Tisk Email
Napsal uživatel Magda   
Středa, 10 Březen 2010 07:18

mimi_mazleniA jsme za podivíny. V dnešní době je normální dělat kariéru do 30 – 35 let, pak zplodit s velkou pompou jedno dítě a vrátit se do práce. A tak na nás okolí kouká divně. Nejen, že jsem moc mladá máma, ale navíc už čekáme třetí dítě. Rodina je pro nás totiž na prvním místě. Příběh nám napsala Magda.

Celý článek...
 
Manažerka na mateřské PDF Tisk Email
Napsal uživatel Eva   
Středa, 03 Březen 2010 00:00

 

kojeniMyslela jsem si, že jako manažerka, která má všechno naplánováno a umí si dokonale rozvrhnout časový plán, budu skvělou matkou. Miminko mě ale dokonale proškolilo. Úsměvný příběh nám napsala Eva.

Celý článek...
 
«ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec»

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
 
25 Let hranice, kdy začíná pleť stárnout

problem_skinZnámky stárnutí se časem mění. zprvu  začínají jako drobné mělké vrásky a kůže ztrácí jas a pevnost. S přibývajícím časem se vrásky rozšiřují a prohlubují, pokožka ztrácí svou kompaktnost, hydrataci a výživu, což způsobuje ochablost a ztrátu vitality.

 

Celý článek...

Kam s dětmi

Divadla
Kina
Města
Zoo