Energie nejen pro děti

Chystáte se na výlet s dětmi? Nezapomeňte do batůžku přibalit PIKNIK nebo PIKAO. Zahuštěným slazeným mlékem zajistíte doplnění energie, zaženete hlad a jeho chuť vás zaručeně nezklame.

 

Celý článek...

Aktuální číslo

2018_duben

ke stažení v pdf

For Babies
Očima čtenářů
Panoptikum našeho městečka PDF Tisk Email
Napsal uživatel Veru   
Středa, 28 Červenec 2010 05:39

za katedrouSnad každé město má své známé tváře, veselé smutné, zlé, hodné... Vždyť už Jan Neruda o nich napsal Povídky Malostranské. I naše městečko jich má dost a nikdy mě nepřestane udivovat, jak lidé na jednom konci města ví, o kom se mluví, přestože dotyčný bydlí úplně na druhé straně.

 

Celý článek...
 
Jsem malá máma PDF Tisk Email
Napsal uživatel Lucie Svobodová   
Středa, 21 Červenec 2010 06:02

mama_prdskol_skolŽivotních vteřin, minut a dní, které mi ovlivnily život, bylo nepočítaně. Po jednom očkování v ranném dětsví se mi zhoršila imunita a vleklé nemoci způsobily, že jsem i přes vysoké rodiče, vyrostla jen do 150 cm. Časem jsem se s tím sžila, ale překážky řeším neustále. Až děti mi ukázaly, že být malou je někdy výhoda, hlavně mám blíž ke svým dětem.

 

Celý článek...
 
Zloděj dětských duší PDF Tisk Email
Napsal uživatel Klára Jirků   
Pondělí, 12 Červenec 2010 20:43

Ještě si pamatuju na ten voňavý ukřičený uzlíček, který jsem si přinesla z porodnice. Ještě si pamatuju na to, jek jsem byla nervózní, když to bylo poprvé i na ten zvláštní klid podruhé, o dva roky později... A taky na to, jak jsem se snažila být tak dokonalou mámou, až jsem zapomínala prostě nechat děti být dětmi. Nadělala jsem spoustu chyb, ale zároveň jsem se snažila svým dětem dopřát všchno, po čem toužily. Pamatuju si, jak jsem chtěla, aby už byly velké, abych si s nimi mohla popovídat úplně o všem. A najednou je to tady. Puberta ukradla mým dětem duši a já bych chtěla vrátit čas.

 

Aktualizováno Středa, 14 Červenec 2010 09:14
Celý článek...
 
Chci jen jedno dítě PDF Tisk Email
Napsal uživatel Soňa Šímová   
Sobota, 03 Červenec 2010 04:32

rodina_na_plaziPrakticky od doby, kdy se Verunka narodila, slýchám otázku „kdy si pořídíte další?“. Ale já prostě další nechci, porod a šestinedělí totiž pro mě byly tak hrozné zážitky, že jsem se rozhodla to už podruhé nepodstupovat. Okolí to ovšem nechápe.
Celý článek...
 
Život s nadaným dítětem PDF Tisk Email
Napsal uživatel Dita   
Středa, 30 Červen 2010 05:42

mama_prdskol_skolDalší osudový příběh nám poslal Dita. Posílám kosmetický balíček od Oriflame.

Po kom to dítě je? To je častá otázka vlastně už v porodnici. To naše se povedlo tak, že vlastně nevíme. Syn je vysoce inteligentní a má hudební sluch, zatímco my s manželem sotva udělali učňák a hudbu známe tak leda z rádia. Život s nadaným dítětem přináší spoustu radosti, ale hromadu starostí. Celá rodina vlastně studuje společně s 8 letým Honzíkem.

 

Celý článek...
 
Osudové příběhy PDF Tisk Email
Napsal uživatel Petra   
Úterý, 22 Červen 2010 22:37

antikoncepceProžili jste něco, co ve vteřině změnilo váš život? Vyhráli jste nad nemocí, měly jste zvláštní porod, potkali jste někoho, kdo vám obrátil život vzhůru nohama nebo jste prožili něco, o co byste se chtěli podělit se čtenáři našeho webu? Pošlete svůj příběh na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . Každý týden až do konce prázdnin jeden příběh zveřejním a každý měsíc vylosuji jeden, který získá kosmetický balíček. Šanci mají i komentující čtenáři. Komentujte příběhy našich čtenářů a jeden z vylosovaných každý měsíc získá rovněž kosmetický balíček.

 

První příběh, kterým startujeme Osudové příběhy, nám napsala Petra. A protože je první, získává balíček s opalovací kosmetikou. Gratuluji..

 

Aktualizováno Úterý, 22 Červen 2010 22:43
Celý článek...
 
Máma kvočna PDF Tisk Email
Napsal uživatel JItka   
Úterý, 15 Červen 2010 22:34

mama_prdskol_skolJeště než jsem otěhotněla, říkala jsem si, že rozhodně nebudu tou matkou, která se neumí bavit o ničem jiném než o dětech. A jak to dopadlo? To jsem zjistila na srazu s mými dávnými kamarádkami.

 

Celý článek...
 
Jsem normální máma? PDF Tisk Email
Napsal uživatel Beáta   
Úterý, 01 Červen 2010 21:00

za katedrouMoje děti nechodí do kroužků, nevysedávám s kamarádkami na kafíčku v restauraci s pískovištěm, nenosíme značkové oblečení a dokonce nemám ani značkový kočárek. Děti jí normální jídlo i párky, mlsají bonbony, lítají venku a domů přijdeme zamazaní od hlavy k patě a šťastní. Moje děti nejsou osobnosti, ale prostě děti. Neobětuji se jim, jsem s nimi ráda.  Jsem normální?

 

Aktualizováno Středa, 02 Červen 2010 08:33
Celý článek...
 
Byla jsem kojná PDF Tisk Email
Napsal uživatel Pavla Koubková   
Středa, 26 Květen 2010 06:10

kojeniJe to už více než dvacet let, ale přesto na tohle období ráda vzpomínám. Ač jsem měla jen jedno miminko, kojila jsem dvě a dokonce jsem za to dostávala zaplaceno. Před dávnými lety byly kojné naprosto běžné, v době mého porodu, fungovaly možná na vesnicích. Mě se povedlo kojnou být i ve městě a je to krásná zkušennost. Nemáte někdo také takovou?

Aktualizováno Středa, 26 Květen 2010 22:47
Celý článek...
 
Člověk je tak starý, na kolik se cítí PDF Tisk Email
Napsal uživatel Eli   
Neděle, 09 Květen 2010 21:33

ananasPětatřicítka mi zaklepala na dveře. Pro někoho je to stále mládí, někdo už stříhá metr na důchod. A já prostě nemůžu uvěřit, že ten život tak rychle letí.

 

Celý článek...
 
«ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec»

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
 
25 Let hranice, kdy začíná pleť stárnout

problem_skinZnámky stárnutí se časem mění. zprvu  začínají jako drobné mělké vrásky a kůže ztrácí jas a pevnost. S přibývajícím časem se vrásky rozšiřují a prohlubují, pokožka ztrácí svou kompaktnost, hydrataci a výživu, což způsobuje ochablost a ztrátu vitality.

 

Celý článek...

Kam s dětmi

Divadla
Kina
Města
Zoo