Energie nejen pro děti

Chystáte se na výlet s dětmi? Nezapomeňte do batůžku přibalit PIKNIK nebo PIKAO. Zahuštěným slazeným mlékem zajistíte doplnění energie, zaženete hlad a jeho chuť vás zaručeně nezklame.

 

Celý článek...

Aktuální číslo

2018_duben

ke stažení v pdf

For Babies
Očima čtenářů
Probuzení v nemocnici PDF Tisk Email
Napsal uživatel Lenka V.   
Pondělí, 27 Září 2010 04:38

Otevřela jsem oči a vůbec jsem nevěděla, kde jsem. Všude byla tma, jen zvenku prosvítala oknem pouliční lampa. Je ráno nebo večer? Sjela jsem rukou po bříšku a... Bylo pryč. Projela mnou hrozná úzkost. Kde je moje miminko? Chtěla jsem křičet, ale nešlo to. V puse jsem měla hrozně sucho a sotva jsem od sebe odlepila rty. Podařilo se mi ze sebe vydat jen jakýsi skřek.

 

Celý článek...
 
Antidepresiva zabíjí PDF Tisk Email
Napsal uživatel Jarka   
Pondělí, 27 Září 2010 03:52
5154470Nedá mi to, abych nereagovala na článek od Hanky, který jste zveřejnili minulý týden. Byl o mámách, které zavraždily své děti. Souhlasím, že by některé mámy s pozitivní psychickou anamnézou, měly být sledovány, ale rozhodně by neměly brát antidepresiva, můžou totiž ublížit ještě víc.
Aktualizováno Pondělí, 27 Září 2010 03:59
Celý článek...
 
Proč mámy zabíjí své děti? PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hanka Drdová   
Úterý, 21 Září 2010 22:32

5154470Minulý týden mi přišlo do mailu video a k tomu zamyšlení naší čtenářky Hanky. Je to o mámě, která zavraždila pět svých dětí. Video, na které tu najdete odkaz, je jen pro silné povahy.

Celý článek...
 
Vykouzlené těhotenství PDF Tisk Email
Napsal uživatel Soňa Šímová   
Úterý, 14 Září 2010 05:29

5319898Pomalu jsem se vzdávala šance na vlastní miminko, čekalo nás třetí IVF a po něm jsme byli rozhodnuti zažádat o adopci. Jenže pak nám cestu zkřížila šamanka. Aspoň já jí tak od té doby říkám. Díky ní jsem nejen otěhotněla, ale své miminko donosila a dnes již čekám druhé.

Celý článek...
 
Čekám dítě s Romem PDF Tisk Email
Napsal uživatel Martina   
Středa, 08 Září 2010 05:30

17Jsem normální ženská a mám normálního chlapa. Okolí můj vztah s Romem nijak nekomentovalo, ani rodiče nijak zvlášť nic nenamítali. Ovšem jen do doby, než jsem oznámila, že čekáme miminko. 

Celý článek...
 
Kyberšikana PDF Tisk Email
Napsal uživatel Zuzy   
Úterý, 31 Srpen 2010 20:52

5154470Nikdy by mě nenapadlo, kam až internet může zajít. Svoji 13-letou dceru samozřejmě hlídám, jak to jde, ale také jí dopřávám volnost. Díky tomu, že si důvěřujeme, se nám podařilo odvrátit neštěstí, ještě teď mě z toho ale mrazí.

 

Celý článek...
 
Chtěla jsem mít všechno PDF Tisk Email
Napsal uživatel Radka   
Středa, 25 Srpen 2010 05:03

vybava2 Asi každá maminka se s tím setkala, jakmile otěhotníte, začnete si všímat těch nej kočárků, postýlek a všemožného zařízení pro miminka. Já chtěla být co nejvíce in, chtěla jsem miminku dopřát to nejlepší, když přišlo na svět, ukázalo mi, co je nejdůležitější.

 

Celý článek...
 
Kult dokonalých matek PDF Tisk Email
Napsal uživatel Andy   
Středa, 18 Srpen 2010 05:24

kruckyV posledních několika letech mám pocit, že neexistuje máma, která by na dítě křičela natož ho pleskla přes zadek. Pokud se taková najde, ostatní mámy na ni vražedně koukají a děťátko litují jako týrané. A co teprve bezdětné třicátnice? Ty jsou schopny na takovou mámu zavolat sociálku. Žijeme totiž v kultu dokonalého mateřství…

 

Celý článek...
 
Tajemný příběh PDF Tisk Email
Napsal uživatel Soňa Šímová   
Středa, 11 Srpen 2010 05:17

Nestát se to mě, tak bych tomu nevěřila, ale věci mezi nebem a zemí opravdu existují. Přesvědčila mě o tom moje příhoda, když jsem přebrala manžela čarodějce.

 

Celý článek...
 
Zbyla mi tu vnučka PDF Tisk Email
Napsal uživatel Vlasta   
Úterý, 03 Srpen 2010 05:08

Moje dcera byla nezkrotný živel. Když na ni dnes vzpomínám, je to jakoby věděla, že její čas mezi námi nebude dlouhý, proto se snažila stihnout co nejvíce. Tolik věcí bych chtěla vzít zpět a nemůžu. Zbyla mi tu po ní vnučka, snad aspoň jí budu moci vynahradit to, co jsem prošvihla u své dcery.

 

Celý článek...
 
«ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec»

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
 
25 Let hranice, kdy začíná pleť stárnout

problem_skinZnámky stárnutí se časem mění. zprvu  začínají jako drobné mělké vrásky a kůže ztrácí jas a pevnost. S přibývajícím časem se vrásky rozšiřují a prohlubují, pokožka ztrácí svou kompaktnost, hydrataci a výživu, což způsobuje ochablost a ztrátu vitality.

 

Celý článek...

Kam s dětmi

Divadla
Kina
Města
Zoo