Energie nejen pro děti

Chystáte se na výlet s dětmi? Nezapomeňte do batůžku přibalit PIKNIK nebo PIKAO. Zahuštěným slazeným mlékem zajistíte doplnění energie, zaženete hlad a jeho chuť vás zaručeně nezklame.

 

Celý článek...

Aktuální číslo

2018_duben

ke stažení v pdf

Očima čtenářů
Milý Ježíšku X PDF Tisk Email
Napsal uživatel Tereza   
Pondělí, 13 Prosinec 2010 07:46

van1Přála bych si aby u nás byly zase Vánoce šťastné a veselé a klidně plné trapasů. Vždyť na ty se vzpomíná nejdéle. Nějaký trapas se nám stane každý rok, ale já zavzpomínámm na ty největší.Na Vánoce se v naší rodině stane vždycky nějaká pohroma. Začalo to asi někdy v době, kdy mi bylo 11 let. Tehdy nám vzplanul stromeček a my měli polité všechny dárky. 

Celý článek...
 
Milý Ježíšku IX PDF Tisk Email
Napsal uživatel Simona   
Pondělí, 06 Prosinec 2010 10:24

Letos bych si přála jen to, aby se zase naše rodiny sešly ve zdraví tak, jak se spojily před třemi lety.

 

Celý článek...
 
Máme čtyři děti PDF Tisk Email
Napsal uživatel Alena Mašková   
Středa, 01 Prosinec 2010 07:36

rozvod2V návaznosti na váš článek „jedno dítě, žádné dítě“, jsem se rozhodla napsat vám náš příběh. Vždycky jsem chtěla velkou rodinu, mám ji a jsem šťastná. V okolí se ale setkávám se spoustou názorů a předsudků o tom, že velká rodina dneska není to nejlepší. Ale proč? Ráda bych některé tyto názory vyvrátila...

Celý článek...
 
Babičkou ve třiceti PDF Tisk Email
Napsal uživatel Gabi   
Úterý, 23 Listopad 2010 22:10

10Mám o 12 let staršího manžela Michala, který je už dlouho rozvedený. Čekáme druhého potomka a zároveň se ozvala Michalova dcera Kamila, že je také v očekávání. Dostala jsem se do zvláštní situace, budu matkou a zároveň babičkou ve třiceti. A aby to nebylo komplikované, tak moje dcera bude tetou jen o tři roky mladšího sourozence Kamily a můj syn bude strýcem jen o pár měsíců mladšímu synovci nebo neteři. No není to blázinec? Jak si s tím poradit?

 

Celý článek...
 
Když zavládne klid PDF Tisk Email
Napsal uživatel Iris   
Středa, 10 Listopad 2010 05:30
rodina_skolaciMáme čtyři děti a oba s manželem se máme co otáčet. Ale když zavládne na chvilku klid, uvědomím si, jak jsme všichni šťastní a ve své „rychlo relaxační chvilce“ si dokonale odpočinu, srovnám myšlenky a „návrat“ k rodinným starostem je pak překvapivě snadnější.
Celý článek...
 
Kouzelné dětství PDF Tisk Email
Napsal uživatel Simona   
Středa, 03 Listopad 2010 07:30

Chtěla bych, aby mé děti měly dětství jako já, ale ať se snažím, jakkoliv, moc mi to nejde. Moje máma byla totiž duševně nemocná, což jsme jako děti nevnímaly, ale užívaly si to. Někdy bych si přála být jako ona, i když ne za cenu toho, co musela vytrpět, když jí okolí dávalo najevo, že je jiná.

Celý článek...
 
Milý Ježiško IV PDF Tisk Email
Napsal uživatel Majka   
Pondělí, 01 Listopad 2010 05:04

van_sviceTiež máte pocit, že Vianoce majú akúsi zvláštnu moc? Dokážu roztopiť srdcia, prebudiť v nich dobro, vedia ľudí dojať, potešiť, dokonca i preniesť do detských liet. Pri vôni ihličia a jase sviečok sa opäť stávame deťmi a nadšenie pomáhame svojim ratolestiam rozbaľovať balíčky...
Ja takisto, rok čo rok, s dávkou nostalgie spomínam na detstvo, rekapitulujem, bilancujem...

Celý článek...
 
Ženská si vždy poradí PDF Tisk Email
Napsal uživatel Jitka   
Středa, 27 Říjen 2010 05:31
mama_prdskol_skolKdyž se chlap nedokáže čelem postavit k těhotenství své partnerky nezbývá, než aby si poradila žena. Není to vždy jednoduché, ale ten pocit nezávislosti za to stojí. A co bych byla bez svého syna?
Celý článek...
 
Milý Ježíšku III PDF Tisk Email
Napsal uživatel Olina   
Pondělí, 25 Říjen 2010 07:17
van_dar

Vzpomínám si, jak jsem hrozně moc toužila po mrkací panně, ale protože jsme byli chudí, sen se mi nikdy nesplnil. Dnes se snažím plnit sny dětí a zvířat, jak jen to jde.

Aktualizováno Pondělí, 25 Říjen 2010 09:36
Celý článek...
 
Životní rozhodnutí PDF Tisk Email
Napsal uživatel Jarka   
Středa, 20 Říjen 2010 05:53
ananasŘíká se, že děti otočí život o 180 stupňů. Mě ho změnily o 360... Stačilo málo, a z původní měšťačky, která si nedovedla představit život dál,e než 5 minut od autobusu a 10 minut od nejbližšího obchodu, se ze mě stala vesničanka, zahradnice, chovatelka, ekoložka a máma na plný úvazek.
Celý článek...
 
«ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec»

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
 
Dárek, který pomáhá
sue02Máme pro vás tip na dáreček, který udělá a radost a také pomůže. Nezisková organizace Sue Ryder, která se stará o seniory a jejich blízké nabízí všem, kteří chtějí potěšit a zároveň pomoci možnost, jak to provést. Spustila stránku www.darekprosueryder.cz kde najdete to, co potřebují senioři v domově pro seniory nejvíce. Vybrat tak můžete například inhalační pomůcky, zdravotní křeslo, nebo pomoc fyzioterapeuta. Každou darovanou korunu pak v Sue Ryder promění na laskavou péči o své klienty.

Celý článek...

Kam s dětmi

Divadla
Kina
Města
Zoo