Energie nejen pro děti

Chystáte se na výlet s dětmi? Nezapomeňte do batůžku přibalit PIKNIK nebo PIKAO. Zahuštěným slazeným mlékem zajistíte doplnění energie, zaženete hlad a jeho chuť vás zaručeně nezklame.

 

Celý článek...

Aktuální číslo

2018_duben

ke stažení v pdf

For Babies
Očima čtenářů
Posedlá miminkem PDF Tisk Email
Napsal uživatel Lenča   
Neděle, 30 Leden 2011 22:51

14Když si vzpomenu na tři roky staré události před početím našeho miminka, stydím se. Byla jsem zvyklá si vše plánovat a tak když se nám nedařilo, byla jsem tak posedlá, že jsem málem rozvrátila manželství.

 

Celý článek...
 
Žila jsem s Egypťanem PDF Tisk Email
Napsal uživatel Marie   
Úterý, 25 Leden 2011 22:01

egyptPodobných příběhů jste určitě četli desítky. I já je četla a nechápala jsem, jak může být některá holka takhle hloupá. Než se to stalo mě. Za dva měsíce se ze mě stane svobodná matka „čokoládového“ prcka. Moje dítě mi celý život bude připomínat moji hloupost, ale i přesto ho miluji a nikdy bych se ho nevzdala.

 

Celý článek...
 
Peklo, očistec a ráj... PDF Tisk Email
Napsal uživatel Mirka   
Pondělí, 24 Leden 2011 22:31

mama_dceraMám všeho tak akorát, jen lásky nadmíru. A to mi stačí. Vždyť jsme si do ráje musela dojít přes peklo a očistec…

Celý článek...
 
Kojení a láska PDF Tisk Email
Napsal uživatel Verča   
Úterý, 18 Leden 2011 23:47

kojeniNikde jsem nečetla žádnou studii, snad jen fakt, že se říká, že kojení posiluje pouto matky a dítěte, že při kojení vznikají ty nejtenčí vlákna lásky. Kdyby ale nějaká studie probíhala, mohla bych být živoucí příklad toho, jak kojení ovlivňuje vztah k dítěti. Prvního syna jsem totiž kojila jen dva měsíce a druhého dva roky... A v mém okolí je to tak nějak podobné. 

Celý článek...
 
Želvu nebo miminko? PDF Tisk Email
Napsal uživatel Magda   
Pondělí, 17 Leden 2011 07:45

rodina_skolaciSvé děti miluji, i když ne takovou tou opičí láskou. Dokázala bych si představit, že by byly 14 dní pryč a já si užila chvíli klid. Přesto vždy když je nejmladšímu prckovi rok, zblázní se mi hormony a já zatoužím po dalším uzlíčku. Po čtvrtém dítěti ale manžel řekl dost a pořídil mi želvičku. I s ní se moje mateřské hormony vyřádily.

Celý článek...
 
Jak vypadá štěstí PDF Tisk Email
Napsal uživatel Katka   
Neděle, 09 Leden 2011 23:14

„Maminko, já chodím.“Její oči zářily nadšením a mě se v tu chvíli do očí hrnuly slzy. Kéž by to byla pravda... Tenhle moment mám už léta vrytý v paměti a vždycky, když mě přepadně splín, vzpomenu si na něj. Utvrzuje mě v přesvědčení, že jsme před lety udělali dobře když jsme se rozhodli Elišku nedat do ústavu. Oč by byl náš život chudší!

 

Celý článek...
 
Ženská za volantem... PDF Tisk Email
Napsal uživatel Jitka   
Neděle, 02 Leden 2011 22:02

doprav_zacpaVěčný „boj“ mezi muži a ženami za volantem asi nikdy neskončí. Ale přiznejte se dámy, také jste někdy zaručeně poznaly, že řídí žena nebo naopak muž? Řídím auto už deset let a řekla bych, že celkem dobře, letošní zimu se určitě mnohé schopnosti projevily naplno. 

Celý článek...
 
Zázračné miminko PDF Tisk Email
Napsal uživatel Martina   
Neděle, 02 Leden 2011 17:38

 

02Nový rok bych chtěla začít vesele. A tak na nějakou dobu upustím od vašich smutných příběhů a spustím seriál těch radostných. Povedlo se vám něco, velkého? Nebo máte radost z každého nového dne „jen“ proto, že jste se do něj probudili? Napište mi o tom na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . Nejzajímavější příběhy zveřejním autorovi pošlu dárek.

Začínáme příběhem Martiny.

Když jsem od lékařů slyšela ortel o své neplodnosti, dlouho jsem se s tím nemohla smířit. Stejně jako můj manžel, který děti miluje. Když už jsme se se situací srovnali, zjistila jsem, že jsem těhotná. Dodnes si se mnou můj lékař láme hlavu, teď o to víc, že čekáme druhý přírůstek do rodiny.

Celý článek...
 
Opravdu šťastný rok PDF Tisk Email
Napsal uživatel Markéta   
Úterý, 28 Prosinec 2010 22:43

Rok 2008 byl a tolik příšerný, že jsem se vzpamatovávala ještě rok následující. Rok 2010, byl ale opravdu šťastný a doufám, že 2011 bude přinejmenším stejně dobrý.

 

Celý článek...
 
Poslední a první Vánoce PDF Tisk Email
Napsal uživatel Pavla   
Středa, 15 Prosinec 2010 07:21

Loni jsme slavili první a zároveň poslední Vánoce jako čtyřčlenná rodina. Letos budou poprvé ve dvou. Během vteřiny se nám obrátil život vzhůru nohama. Přišla jsem o všechny jistoty, o dvě milované osoby, zdraví, ale naštěstí mi tu zbyl človíček, pro kterého mi stojí za to žít.

 

Aktualizováno Středa, 15 Prosinec 2010 12:43
Celý článek...
 
«ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec»

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
 
25 Let hranice, kdy začíná pleť stárnout

problem_skinZnámky stárnutí se časem mění. zprvu  začínají jako drobné mělké vrásky a kůže ztrácí jas a pevnost. S přibývajícím časem se vrásky rozšiřují a prohlubují, pokožka ztrácí svou kompaktnost, hydrataci a výživu, což způsobuje ochablost a ztrátu vitality.

 

Celý článek...

Kam s dětmi

Divadla
Kina
Města
Zoo