Energie nejen pro děti

Chystáte se na výlet s dětmi? Nezapomeňte do batůžku přibalit PIKNIK nebo PIKAO. Zahuštěným slazeným mlékem zajistíte doplnění energie, zaženete hlad a jeho chuť vás zaručeně nezklame.

 

Celý článek...

Aktuální číslo

2018_duben

ke stažení v pdf

For Babies
Očima čtenářů


Život bez auta
Napsal uživatel Moni   

Žijeme v malém městečku u Loun, máme dvě děti a starý baráček se zahrádkou.Nemáme auto a ani ho nepotřebujeme. Vážně. Jsme prot vítan rarita snad všech našich přátel i zcela neznámých lidí.

Celý článek...
 
Maminka pomohla i po smrti
Napsal uživatel Hanka   

Krátce po mé svatbě se moje maminka dozvěděla krutou diagnózu, rakovina jater. Tak moc se těšila na své první vnouče, že se na čas vrátila a pomohla mi v nejtěžších chvílích.

Celý článek...
 
Instantní bydlení
Napsal uživatel Jitka   

Vyrůstala jsem na vesnici v rodinném domku a celý život jsem snila o tom, že i naše děti budou vyrůstat v domku se zahradou. Jenže financování vlastního bydlení se ukázalo jako téměř nemožné. Loni jsme si ale sen splnili, sice trochu netradičně, ale máme obrovskou radost.

 

Celý článek...
 
Budeme mít jedináčka
Napsal uživatel Jana   

tata_mama_mimiTak už je naše rozhodnutí definitivní, otázku počtu dětí jsme s manželem řešili deset let. Všechny okolnosti nás utvrdili v tom, že naše dcerka bude jedináček.

Celý článek...
 
Úklidová utopie
Napsal uživatel Irena   

Nedáno jsem vyslechla zajímavý rozhovor dvou kolegů v práci. Jeden má extrémě čistotnou manželku, druhý bordělářku. Trumfovali se, kdo z nich je na tom hůř. Přivedlo mě to k zamyšlení. Kolik času je vlastně nutné k úklidu? A nepřeháníme to někdy?

 

Celý článek...
 
Život bez dětí
Napsal uživatel Teri   

Nikdy jsem nad dětmi nijak nepřemýšlela, tak nějak jsem počítala, že nějaké časem přijdou, ale neplánovala jsem kdy. Život se mi obrátil vzhůru nohama, když mi lékař po nehodě oznámil, že pravděpodobně budu neplodná.

Celý článek...
 
Po dítěti jsem zpustla
Napsal uživatel Helena   

 

mateskVzpomínám si, jak jsem ještě před dětmi nenechala v krámě žádný módní trend. Když nestačila výplata, tak alespoň páseček nebo šátek v módní barvě na oživení outfitu. Vyjít ven nenamalovaná? Nemožné. Ale pak přišly děti a já o sebe přestala dbát. Nakonec zasáhl manžel, nejdřív mě to urazilo, ale teď jsem ráda.

 

Celý článek...
 
Příběh Natálky a andílka Tomáška
Napsal uživatel Soňa Šímová   

Natálka a Tomášek se narodili ve 20 týdnu těhotenství, tedy v době, kdy již měli šanci na záchranu. Dvojčátka bojovala ze všech sil, ale život vyhrálo jen jedno...

Začalo to po svatbě, kdy jsme si s manželem řekli, že to zkusíme... Rok před svatbou jsem vysadila antikoncepci a začaly problémy. Neustále mě pobolívalo břicho, menstruace se nedostavovala. Vyhledala jsem pomoc lékaře, ten doporučil diagnostickou laparoskopii. Když jsem se probudila z narkózy, přišel šok. “ Nemůžete přirozeně otěhotnět, máte endometriózu, která způsobila, že vejcovody jsou neprůchodné. Budete muset ještě na jednu laparoskopii, kde vám vejcovody odebereme, aby byla větší úspěšnost umělého oplodnění. “

 

Celý článek...
 
Být dospělý
Napsal uživatel Broňa   

 

ananasBude mi 40 let, ale stále se necítím dospělá, tedy alespoň ne podle pravidel, kterými je dospělost definována. Ale je to daleko lepší.

 

Celý článek...
 
Mému andílkovi
Napsal uživatel Mirka   

procMůj nejmilovanější Marečku, už to bude rok, co si tě Bůh povolal k sobě a ty ses stal andělíčkem. Ale ani představa, že se na mě díváš shora, mě nedokáže uklidnit. Chci tě mít tady u sebe, obejmout tě, políbit, pohladit.. Ještě aspoň jednou..

 

Celý článek...
 
Zhubla jsem bez diety
Napsal uživatel Radka   

 

fotoprsa1Zaujal mě u vás příběh o hubnutí bez diety a rozhodla jsem se vám napsat ten svůj. Také jsem díky změně stravování zhubla 10 kg a hubnu stále dál, i když teď pomaleji.

 

Celý článek...
 
Vaše první Velikonoce
Napsal uživatel Soňa Šímová   

velikon.vajTak Velikonoce jsou za námi a z vašich příspěvků jsem vybrala ty, které u vás proběhly „poprvé“.

Celý článek...
 
Máme doma indigové dítě
Napsal uživatel Marta   

adopceNedávno jsem byla s kamarádkou u věštkyně. Protože jsem neměla hlídání pro svého pětiletého syna, vzal jsem ho s sebou. Domů jsem odcházela s informací, kterou jsem nějaký čas musela zpracovávat. Máme doma indigové dítě. Ale teď mi všechno do sebe zapadlo. Už vím, proč je tak jiný…

 

Celý článek...
 
Vaše Velikonoce
Napsal uživatel maminky   
holcicka_vajVelikonoce jsou za dveřmi, a jak je slaví naše čtenářky?
Celý článek...
 
Spor o dítě
Napsal uživatel winky   

jak-se-vraci-diteKdyž jsem viděla vámi odkazovanou reportáž o exekuci dítěte, vybavily se mi i mé vzpomínky. Probíhalo to u nás podobně, naštěstí už je to za námi.

 

Celý článek...
 
Zpět do formy
Napsal uživatel Jana   

jidelnicek2Po dětech mi zůstalo úctyhodných 15 kg. I když jsem si nepřipadal nějak tlustá, okolí to vnímalo jinak. A tak jsem se rozhodla se sebou začít něco dělat a výsledek se dostavil po půl roce. Jsem teď daleko spokojenější.

 

Celý článek...
 
Sebík chtěl na svět dříve
Napsal uživatel Vendula Trpáková   

bolest_hlavyKdyž se mi před 5ti lety /9.12.2001/ narodil můj první syn, nemyslela jsem si, že se budu utkávat každý den s problémy, které maminky donošených dětí vůbec neznají. Při narození druhého syna, který byl donošený až přenošený, jsem byla velmi překvapená, jak je vše kolem miminka "bez práce " a bez speciální péče. 

Celý článek...
 
Můj nový život
Napsal uživatel Kamila   

antikoncepceVyrostla jsem v kojeneckém ústavu a dětském domově. Až jako matka jsem se začala zajímat o to, proč se to stalo. Jak může máma opustit své dítě? A pak jsem ji našla...

 

Celý článek...
 
Návrat ztracené dcery
Napsal uživatel Linda   

Naše Eliška prožívala těžkou pubertu, když se ale po letech vrátila domů s miminkem a přítelem, bez zázemí a financí, podali jsme jí pomocnou ruku. Situace se ustálila a uklidnila až po šesti letech a teď už se máme všichni dobře.

Celý článek...
 
«ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec»

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
 
25 Let hranice, kdy začíná pleť stárnout

problem_skinZnámky stárnutí se časem mění. zprvu  začínají jako drobné mělké vrásky a kůže ztrácí jas a pevnost. S přibývajícím časem se vrásky rozšiřují a prohlubují, pokožka ztrácí svou kompaktnost, hydrataci a výživu, což způsobuje ochablost a ztrátu vitality.

 

Celý článek...

Kam s dětmi

Divadla
Kina
Města
Zoo