Energie nejen pro děti

Chystáte se na výlet s dětmi? Nezapomeňte do batůžku přibalit PIKNIK nebo PIKAO. Zahuštěným slazeným mlékem zajistíte doplnění energie, zaženete hlad a jeho chuť vás zaručeně nezklame.

 

Celý článek...

Aktuální číslo

2018_duben

ke stažení v pdf

For Babies
Očima čtenářů
Život bez auta PDF Tisk Email
Napsal uživatel Moni   
Středa, 22 Červen 2011 05:47

Žijeme v malém městečku u Loun, máme dvě děti a starý baráček se zahrádkou.Nemáme auto a ani ho nepotřebujeme. Vážně. Jsme prot vítan rarita snad všech našich přátel i zcela neznámých lidí.

Celý článek...
 
Maminka pomohla i po smrti PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hanka   
Pondělí, 20 Červen 2011 04:59

Krátce po mé svatbě se moje maminka dozvěděla krutou diagnózu, rakovina jater. Tak moc se těšila na své první vnouče, že se na čas vrátila a pomohla mi v nejtěžších chvílích.

Celý článek...
 
Instantní bydlení PDF Tisk Email
Napsal uživatel Jitka   
Středa, 15 Červen 2011 06:59

Vyrůstala jsem na vesnici v rodinném domku a celý život jsem snila o tom, že i naše děti budou vyrůstat v domku se zahradou. Jenže financování vlastního bydlení se ukázalo jako téměř nemožné. Loni jsme si ale sen splnili, sice trochu netradičně, ale máme obrovskou radost.

 

Celý článek...
 
Budeme mít jedináčka PDF Tisk Email
Napsal uživatel Jana   
Pondělí, 13 Červen 2011 08:51

tata_mama_mimiTak už je naše rozhodnutí definitivní, otázku počtu dětí jsme s manželem řešili deset let. Všechny okolnosti nás utvrdili v tom, že naše dcerka bude jedináček.

Celý článek...
 
Úklidová utopie PDF Tisk Email
Napsal uživatel Irena   
Středa, 08 Červen 2011 06:59

Nedáno jsem vyslechla zajímavý rozhovor dvou kolegů v práci. Jeden má extrémě čistotnou manželku, druhý bordělářku. Trumfovali se, kdo z nich je na tom hůř. Přivedlo mě to k zamyšlení. Kolik času je vlastně nutné k úklidu? A nepřeháníme to někdy?

 

Celý článek...
 
Život bez dětí PDF Tisk Email
Napsal uživatel Teri   
Neděle, 05 Červen 2011 22:08

Nikdy jsem nad dětmi nijak nepřemýšlela, tak nějak jsem počítala, že nějaké časem přijdou, ale neplánovala jsem kdy. Život se mi obrátil vzhůru nohama, když mi lékař po nehodě oznámil, že pravděpodobně budu neplodná.

Celý článek...
 
Po dítěti jsem zpustla PDF Tisk Email
Napsal uživatel Helena   
Čtvrtek, 02 Červen 2011 05:19

 

mateskVzpomínám si, jak jsem ještě před dětmi nenechala v krámě žádný módní trend. Když nestačila výplata, tak alespoň páseček nebo šátek v módní barvě na oživení outfitu. Vyjít ven nenamalovaná? Nemožné. Ale pak přišly děti a já o sebe přestala dbát. Nakonec zasáhl manžel, nejdřív mě to urazilo, ale teď jsem ráda.

 

Celý článek...
 
Příběh Natálky a andílka Tomáška PDF Tisk Email
Napsal uživatel Soňa Šímová   
Středa, 18 Květen 2011 04:57

Natálka a Tomášek se narodili ve 20 týdnu těhotenství, tedy v době, kdy již měli šanci na záchranu. Dvojčátka bojovala ze všech sil, ale život vyhrálo jen jedno...

Začalo to po svatbě, kdy jsme si s manželem řekli, že to zkusíme... Rok před svatbou jsem vysadila antikoncepci a začaly problémy. Neustále mě pobolívalo břicho, menstruace se nedostavovala. Vyhledala jsem pomoc lékaře, ten doporučil diagnostickou laparoskopii. Když jsem se probudila z narkózy, přišel šok. “ Nemůžete přirozeně otěhotnět, máte endometriózu, která způsobila, že vejcovody jsou neprůchodné. Budete muset ještě na jednu laparoskopii, kde vám vejcovody odebereme, aby byla větší úspěšnost umělého oplodnění. “

 

Celý článek...
 
Být dospělý PDF Tisk Email
Napsal uživatel Broňa   
Pondělí, 02 Květen 2011 11:01

 

ananasBude mi 40 let, ale stále se necítím dospělá, tedy alespoň ne podle pravidel, kterými je dospělost definována. Ale je to daleko lepší.

 

Celý článek...
 
Mému andílkovi PDF Tisk Email
Napsal uživatel Mirka   
Pondělí, 02 Květen 2011 10:40

procMůj nejmilovanější Marečku, už to bude rok, co si tě Bůh povolal k sobě a ty ses stal andělíčkem. Ale ani představa, že se na mě díváš shora, mě nedokáže uklidnit. Chci tě mít tady u sebe, obejmout tě, políbit, pohladit.. Ještě aspoň jednou..

 

Celý článek...
 
Zhubla jsem bez diety PDF Tisk Email
Napsal uživatel Radka   
Středa, 27 Duben 2011 04:49

 

fotoprsa1Zaujal mě u vás příběh o hubnutí bez diety a rozhodla jsem se vám napsat ten svůj. Také jsem díky změně stravování zhubla 10 kg a hubnu stále dál, i když teď pomaleji.

 

Celý článek...
 
Vaše první Velikonoce PDF Tisk Email
Napsal uživatel Soňa Šímová   
Pondělí, 25 Duben 2011 19:12

velikon.vajTak Velikonoce jsou za námi a z vašich příspěvků jsem vybrala ty, které u vás proběhly „poprvé“.

Celý článek...
 
Máme doma indigové dítě PDF Tisk Email
Napsal uživatel Marta   
Úterý, 19 Duben 2011 13:22

adopceNedávno jsem byla s kamarádkou u věštkyně. Protože jsem neměla hlídání pro svého pětiletého syna, vzal jsem ho s sebou. Domů jsem odcházela s informací, kterou jsem nějaký čas musela zpracovávat. Máme doma indigové dítě. Ale teď mi všechno do sebe zapadlo. Už vím, proč je tak jiný…

 

Celý článek...
 
Vaše Velikonoce PDF Tisk Email
Napsal uživatel maminky   
Úterý, 19 Duben 2011 13:03
holcicka_vajVelikonoce jsou za dveřmi, a jak je slaví naše čtenářky?
Aktualizováno Středa, 20 Duben 2011 04:43
Celý článek...
 
Spor o dítě PDF Tisk Email
Napsal uživatel winky   
Středa, 13 Duben 2011 07:48

jak-se-vraci-diteKdyž jsem viděla vámi odkazovanou reportáž o exekuci dítěte, vybavily se mi i mé vzpomínky. Probíhalo to u nás podobně, naštěstí už je to za námi.

 

Celý článek...
 
Zpět do formy PDF Tisk Email
Napsal uživatel Jana   
Středa, 06 Duben 2011 07:07

jidelnicek2Po dětech mi zůstalo úctyhodných 15 kg. I když jsem si nepřipadal nějak tlustá, okolí to vnímalo jinak. A tak jsem se rozhodla se sebou začít něco dělat a výsledek se dostavil po půl roce. Jsem teď daleko spokojenější.

 

Celý článek...
 
Sebík chtěl na svět dříve PDF Tisk Email
Napsal uživatel Vendula Trpáková   
Středa, 30 Březen 2011 07:21

bolest_hlavyKdyž se mi před 5ti lety /9.12.2001/ narodil můj první syn, nemyslela jsem si, že se budu utkávat každý den s problémy, které maminky donošených dětí vůbec neznají. Při narození druhého syna, který byl donošený až přenošený, jsem byla velmi překvapená, jak je vše kolem miminka "bez práce " a bez speciální péče. 

Celý článek...
 
Můj nový život PDF Tisk Email
Napsal uživatel Kamila   
Neděle, 20 Březen 2011 21:06

antikoncepceVyrostla jsem v kojeneckém ústavu a dětském domově. Až jako matka jsem se začala zajímat o to, proč se to stalo. Jak může máma opustit své dítě? A pak jsem ji našla...

 

Celý článek...
 
Návrat ztracené dcery PDF Tisk Email
Napsal uživatel Linda   
Úterý, 15 Březen 2011 19:43

Naše Eliška prožívala těžkou pubertu, když se ale po letech vrátila domů s miminkem a přítelem, bez zázemí a financí, podali jsme jí pomocnou ruku. Situace se ustálila a uklidnila až po šesti letech a teď už se máme všichni dobře.

Celý článek...
 
Spletité cesty osudu PDF Tisk Email
Napsal uživatel Kessy   
Sobota, 12 Březen 2011 20:56

Prožívala jsem svůj život zlehka a bez problémů, vzala jsem si svou první lásku, čekali jsme první dítě a pak se to všechno zvrtlo. Toho nejlepšího chlapa jsem našla až po letech.

Celý článek...
 
JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
 
Jarní kolekce sandálů TEVA nabízí pohodlí i styl

02TEVA, tradiční značka v sekci otevřené obuvi, přichází s novou kolekcí plnou nadčasových sandálů, módních bot i pohodlných flip-flopů. Obuv je charakteristická svou odolností a maximálním pohodlím, které majitel ocení při dlouhých pěších výletech přírodou i při procházkách ulicemi velkoměsta. TEVA tak pokrývá nejen segment outdooru, ve kterém se pohybuje od roku 1984, ale současně se také zabydluje v sekci módních trendů.

Sandále Teva se nyní prodávají ve vice než 40 zemích po celém světě. Další informace naleznete na www.teva-eu.com.

 

Celý článek...

Kam s dětmi

Divadla
Kina
Města
Zoo