Energie nejen pro děti

Chystáte se na výlet s dětmi? Nezapomeňte do batůžku přibalit PIKNIK nebo PIKAO. Zahuštěným slazeným mlékem zajistíte doplnění energie, zaženete hlad a jeho chuť vás zaručeně nezklame.

 

Celý článek...

Aktuální číslo

2017-cervenec

ke stažení v pdf

For Kids
Moje rodina a já
Bože, ta snacha
Napsal uživatel redakce   

O tom, jaká by měly být tchýně, už byly popsány stohy papíru. Nějak se ale pozapomnělo, na druhou stranu téže mince. Co taková snacha? I na ní přece záleží, jak budou vzájemné vztahy fungovat.

 

Celý článek...
 
Nechtěné děti
Napsal uživatel redakce   

Navzdory široké nabídce antikoncepce ne každé mateřství je stejně očekávané a chtěné. Ne pokaždé vzbudí pozitivní těhotenský test neméně pozitivní reakci.

S interrupcí má bohužel zkušenost téměř každá druhá žena. Proto jsme pro vás připravili pár zajímavostí k zamyšlení.

 

Celý článek...
 
Optimistické ženy mají zdravá miminka?
Napsal uživatel redakce   

Tak a zase máme o jednu starost víc. Nejen že se v těhotenství musíme zdravě stravovat, pohybovat a vůbec zdravě žít, ale ještě navíc, se musíme na svět dívat přes růžové brýle. Tedy pokud chceme mít šťastné a zdravé miminko.

 

Celý článek...
 
Připadám si jako vražedkyně
Napsal uživatel redakce   

02F13635_1S Petrem se seznámila, když oběma bylo devatenáct let. „Zatímco já měla za sebou už nějaký ten vztah, Petr rád říkal, že čekal jen na mě. Byla jsem jeho první. A bohužel i poslední,“ svěřila se nám jedna z našich čtenářek.

Celý článek...
 
Jeden těhotenský test, prosím
Napsal uživatel redakce   

02F51210_1Přešlapuju z nohy na nohu a přemýšlím, kde bych ho tak koupila. V té lékárně na rohu mě znají a v té na náměstí? No, to je úplný nesmysl. Rozneslo by se to rychlostí blesku. Už jí bylo čtyřicet a ona je snad těhotná!

Celý článek...
 
Mamí, kde pořád seš?
Napsal uživatel redakce   

H42e70e6_1Mamí, potřebuju kakat. Mamí, potřebuju čůrat. Potřebuju napít.  Mám hlad, Pusť mě na počítač. Zapni mi DVD. Mamí, tak půjdeme, sakra, dneska ven…

Celý článek...
 
Jste ten správný táta?
Napsal uživatel redakce   
Tátové mají někdy pocit, že za výchovu je přece zodpovědná matka. Oni jsou ti, kteří především musí rodinu zabezpečit. Co říkáte, do jaké kategorie by vás asi zařadily vaše děti?

Celý článek...
 
Napotřetí zase holka
Napsal uživatel redakce   

dp2961083Můj muž je opravdu hodný člověk. Má jenom jediný problém. Za každou cenu chce kluka. Jenomže já čekám zase holku. A nějak nemám odvahu mu to říct.

 

Celý článek...
 
Neobměkčil ho ani vnuk
Napsal uživatel redakce   

„Strejdu Pavla jsem znala od dětství. Byl to tátův nejlepší přítel a trávil s námi víkendy i dovolené. Brzy jsem se mu začala svěřovat a oceňovala, že na mě měl čas vždycky, když si ho rodiče odmítli udělat. Může se vůbec někdo divit, že jsem se do něj nakonec zamilovala?“ ptá se Iveta z Olomouce.

Táhlo mi na osmnáctý rok, měla jsem z sebou pár školních známostí a pocit, že hloupí spolužáci mě fakt neberou. Na každém mi něco vadilo, každý mě po nějaké době nudil. Chvíli ovšem trvalo, než jsem si přiznala, že ve všech vlastně hledám Pavla.

 

Celý článek...
 
Otěhotněla jsem podvodem
Napsal uživatel redakce   

Věděla jsem, že Michal děti nechce. Jenomže, znáte to. Tolik kluků to tvrdí, a když se potom miminko narodí, dali by za něj život.

Přemýšlela jsem, jak to navlíknout, abych náhodou otěhotněla. „Zapomenou“ si vzít prášek, to mi přišlo pitomý. Jednodušší bylo trochu znehodnotit kondomy, aby případná vina byla na něm. Za technický problém přece já nemůžu.

 

Celý článek...
 
Chrápání
Napsal uživatel -if-   

Taky váš miláček chrápe jako na lesy a vy už nevíte, co s tím? Dříve než si dojdete pro papíry signalizující brzký rozchod, co kdybyste vyzkoušely několik osvědčených rad?

 

Celý článek...
 
Bože, já jsem tlustá!
Napsal uživatel redakce   

Jste pár týdnů doma z porodnice, kolem vás neobvyklý šrumec, máte pocit, že jste se na chvilku nezastavila a přitom navzdory tomu všemu, kalhoty, co jste nosila vloni, stále nedopnete?

 

Celý článek...
 
Užijte si sladký konec školního roku
Napsal uživatel redakce   
recepty2Deset měsíců školní dřiny je za námi a je třeba dětem tento významný den pořádně osladit. A co víc – i vysvědčení si zaslouží nějakou tu sladkou odměnu. A protože nám počasí přeje, nakupte zmrzliny a pusťte se společně s dětmi do přípravy netradičních pohárů.

Potěšit děti zmrzlinovým pohárem je sázka na jistotu. A čím je barevnější pohár, tím větší jsou jiskřičky v dětských očích.

 

Celý článek...
 
Zapomeňte na auta
Napsal uživatel redakce   

03D36760_1Většina lidí už si nedovede svůj život představit bez auta. Přesto především ve velkých městech jejich užívání nepřináší téměř žádné výhody, jen spoustu nevýhod.

Celý článek...
 
Jdi spát jinam!
Napsal uživatel redakce   

Když je nám sedmnáct a jsme prvně doopravdy zamilované, zdá se nám, že nemůže existovat nic krásnějšího, než usínat po boku milovaného muže. Po pár letech manželství ovšem může všechno vypadat úplně jinak.

 

Celý článek...
 
Tři děti jsou opravdu moc!
Napsal uživatel redakce   

02F01081_1Navzdory proklamacím, jak moc je zapotřebí, aby přicházely na svět děti, mohu vás upozornit, že stanete -li se matkou třech dětí, lehký život vás opravdu nečeká.

 

Celý článek...
 
Proč muži miminko neslyší
Napsal uživatel redakce   
dp1474224Naprosto klasická situace. Dítě řve, vy ho zoufale nosíte po pokoji, hlava vám třeští a váš manžel vedle vás spokojeně oddychuje.

Přiznám se, že donedávna jsem to pokládala prostě za sobeckost. Jen neukázat, že jsem vzhůru, ještě by snad ode mě chtěla pomoc. Pravda, občas jsme ho budila a vypadalo to, že opravdu z hlubokého spánku, jenomže, znáte chlapy? Na něco jsou takoví herci, že by mohli z fleku do Národního. Pak jsem si přečetla článek v časopisu Dáma a žasla.

 

Celý článek...
 
Dnes by šel poprvé do školy…
Napsal uživatel redakce   

02B48388_1Malý Davídek byl krásné miminko a ještě hezčí batole. A vlastně celý život byl krásný a nebe bez mráčku. Potom přišel den, který zničil všechno. Dnes by bylo Davidovi 6 let a čtyři měsíce a poprvé by šel do školy…

„Začalo to všechno jako docela obyčejný všední den. David byl už pár dní nachlazený a já se rozhodla ho vzít k lékařce. Vlastně ani ne proto, aby ho nějak zásadně léčila. Spíš už jsem nevěděla, jak zajistit hlídání a potřebovala jsem napsat paragraf.

 

Celý článek...
 
Co chlapa určitě nebude zajímat
Napsal uživatel Administrator   
Když mi bylo sedmnáct, představovala jsem si, že svému muži jednou budu říkat úplně všechno. Jenomže to ještě v mých představách vypadal jako princ na bílém koni.

Myslela jsem si, že to prostě jde. Že s ním můžu poklábosit jako s kamarádkou a že od něj dokonce lze očekávat stejné reakce.

 

Celý článek...
 
«ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec»

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
 
Ovocňák: 100% české ovoce. Víc není třeba

IMG_20170318_122110_238Šťávy a přesnídávky Ovocňák pocházejí z ryze českých surovin. Žádný přidaný cukr, konzervanty ani aromata. Když se smíchá neošizené množství čerstvého ovoce, nejsou žádné takové přídavky potřeba.

 

Celý článek...

Kam s dětmi

Divadla
Kina
Města
Zoo