Energie nejen pro děti

Chystáte se na výlet s dětmi? Nezapomeňte do batůžku přibalit PIKNIK nebo PIKAO. Zahuštěným slazeným mlékem zajistíte doplnění energie, zaženete hlad a jeho chuť vás zaručeně nezklame.

 

Celý článek...

Aktuální číslo

2018_duben

ke stažení v pdf

For Babies
Moravskoslezký kraj
Ostrava PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Pátek, 05 Září 2008 10:15
Ostrava je bohatá na kulturu i zábavu. S dětmi zajděte do Zoo, více o něm v rubrice Zoo. A co takhle je postrašit v pohádkovém sklepě?
Celý článek...
 
Opava PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Pátek, 05 Září 2008 10:13
Opava, kdysi hlavní město českého Slezska, si udržuje výsadní postavení kulturního centra regionu. Vedle Slezského zemského muzea, nejstaršího v českých zemích (1814), zde působí Slezské divadlo (1805) s uznávaným operním a činoherním souborem, malým divákům určené Loutkové divadlo (1951), na udržení historických hodnot orientovaná Matice slezská (původně 1877, obnovena 1989) a Dům umění, který se specializuje na soudobou výtvarnou tvorbu.
Celý článek...
 
Nový Jičín PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Pátek, 05 Září 2008 10:11
V areálu Kamenné síně Žerotínského zámku se nachází expozice Okresního vlastivědného muzea Nový Jičín, která zachycuje historii města a vývoj kloboučnické módy.
Celý článek...
 
Karviná PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Pátek, 05 Září 2008 10:10
Díky důlní činnosti byl objeven pramen, ke kterému se dnes můžete přijet léčit.
Vydatné prameny jodobromové vody v lázních Darkov, mají mimořádné účinky - příznivě působí na cévní systém, napomáhají léčbě pohybového ústrojí, nemocí gynekologických a kožních.
Celý článek...
 
Frýdek-Místek PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Pátek, 05 Září 2008 10:10
Frýdek-Místek láká rodiny do moderního Aquaparku Olešná s plaveckým i rekreačním bazénem s atrakcemi pro děti i dospělé.
Celý článek...
 
Bruntál PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Pátek, 05 Září 2008 10:07
Nejvýznamnější památkou nejen města, ale i regionu je Bruntálský zámek, který vznikl ve 2. polovině 16. století přestavbou původního městského hradu z konce 15. století. Zámek pánů z Vrbna postavený ve stylu severské renesance netradiční dispozice tvaru kruhové výseče s trojúhelníkovým nádvořím s arkádami byl pozdně barokně přestavěn v letech 1766 – 1769. Vznikl tak objekt ojediněle spojující renesanční a barokní sloh v jednom celku.
Celý článek...
 


 
Jarní kolekce sandálů TEVA nabízí pohodlí i styl

02TEVA, tradiční značka v sekci otevřené obuvi, přichází s novou kolekcí plnou nadčasových sandálů, módních bot i pohodlných flip-flopů. Obuv je charakteristická svou odolností a maximálním pohodlím, které majitel ocení při dlouhých pěších výletech přírodou i při procházkách ulicemi velkoměsta. TEVA tak pokrývá nejen segment outdooru, ve kterém se pohybuje od roku 1984, ale současně se také zabydluje v sekci módních trendů.

Sandále Teva se nyní prodávají ve vice než 40 zemích po celém světě. Další informace naleznete na www.teva-eu.com.

 

Celý článek...