Rodina
Proč muži ženám lžou a proč jim ženy věří PDF Tisk Email
Napsal uživatel Iva Nováková   
Čtvrtek, 04 Duben 2013 00:00

dp4541695Vy, které nadpis natolik znechutil, že už odcházíte od čtení zřejmě vůbec netušíte o čem mluvím. Váš miláček nikdy nelže, a kdyby to náhodou zkusil, stejně byste to hned poznala a jeho lžím nevěřila? No, možná máte pravdu. Nebo od vaší svatby spíš uplynulo pouhopouhých pár týdnů?

Celý článek...
 
Oslavme Velikonoce PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Pondělí, 25 Únor 2013 19:48

web-velikonoce_1Velikonoce patří k významným křesťanským svátkům. Oslavují zmrtvýchvstání ukřižovaného Ježíše Krista. Podobně jako Vánoce také oslavy Velikonoc se přenesly i mimo oblast církve. Pro nenábožensky smýšlející jsou Velikonoce především oslavy jara, probuzení přírody a nástupu teplejších, na sluneční svit bohatších dnů, na které se všichni po dlouhé zimě těší.

Celý článek...
 
Rituály v partnerském vztahu PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Pondělí, 25 Únor 2013 19:45

„My“. Slovo, které není až tak rozsáhlé svou formou, ale za to je velmi rozsáhlé svou hloubkou. My jsme ti, kdo tvoří hloubku toho slova. Tvoříme jí vztahy, které mezi námi vznikají. Pokud se bavíme o vztazích, tak o vztazích partnerských. A proto jsem se obrátila na poradce partnerských vztahů, Luciana Kantora, který nám objasní význam slova rituál, protože kombinace slov „my“ a rituál je poutem lásky, díky které se naše společné trávení času s naším protějškem, nazývá vztahem. V takovém vztahu se nachází i xx a xy. A ti nám následně po té poví svůj příběh o jejich partnerském životě.

Celý článek...
 
Barevný domov PDF Tisk Email
Napsal uživatel Jana Abelson Tržilová   
Pondělí, 12 Prosinec 2011 00:00
bydleni-barvyTo, že nejen šaty podléhají módním trendům, je všeobecně známé. Stejné to je i s nábytkem a vybavením bytu. Ale zatímco vyměnit pestrobarevné kalhoty za střídmější je poměrně snadné, přemalovat stěnu v obýváku už je tvrdším oříškem. Barvy v bytě zkrátka musíme plánovat dopředu a na delší dobu.
Než podlehnete módním diktátům a tvrzením, že například letošním trendem je kombinace fialové s tyrkysovou, zamyslete se nejprve nad tím, jaké činnosti chcete ve svém domově vykonávat a jak se v jednotlivých místnostech chcete cítit. Záleží velmi i na vaší povaze – každému vyhovuje jiné prostředí. Někdo chce doma jenom odpočívat, jiný tam musí i pracovat, další relaxuje aktivním způsobem, pohybem. Někdo se touží „zašít“ do bezpečně uzavřeného koutku, jiný kolem sebe potřebuje volně otevřený prostor a tmavé stěny by ho vyháněly z domova. Někdo si dokonce záměrně může vybrat modrý koberec do pokoje pro hosty, aby tím zkrátil pobyt časté a nepříliš vítané návštěvy. Barvy skutečně dokáží divy.
Celý článek...
 
Jak si s dítětem hrát? PDF Tisk Email
Napsal uživatel Jana Abelson Tržilová   
Čtvrtek, 01 Prosinec 2011 11:56

 

Dítě se učí, jak jse známo, především hrou a hračky jsou mnohdy jeho nejdůležitějším společníkem. Na trhu je hraček nepřeberné množství a mnohdy bývá tvrdým oříškem se v něm vyznat a dítěti pořídit tu správnou.

Celý článek...
 
«ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec»

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL