Psychotéma
Miluji či mám rád? PDF Tisk Email
Neděle, 05 Duben 2009 09:58

Asi před měsícem jsem se s kamarádkou bavila o tom, jak vyjádřit city k dítěti. Říkat miluji tě nebo mám tě rád? A tak jsem si mezi rodiči udělala malý průzkum. A jak své city dětem vyjadřujete vy?

Celý článek...
 
Bolestné rozvody PDF Tisk Email
Čtvrtek, 02 Duben 2009 12:26

V České republice je stále vysoký počet rozvodů. Tisíce rodin ročně se rozpadá a nejhůř to nesou hlavně děti. V současnosti psychologové doporučují střídavou péči, ale ne vždy je možná a ne vždy jsou rodiče ochotni k ní přistoupit.

Aktualizováno Čtvrtek, 02 Duben 2009 12:30
Celý článek...
 
Deník šestinedělky PDF Tisk Email
Pátek, 13 Březen 2009 00:00

Dnes jsem potkala venku maminku s malým miminkem a šla jako zfetovaná, jako tělo bez duše, napsala nám Mary. Pak mi došlo, proč asi byla taková divná. Po dlouhé době otevřela náš deníček, už do něj nepíšu tak často, ale po narození Nikolky jsem psala skoro každý den. Pomáhalo mi to vyrovnat se s její kolikou a nelehkými začátky. Vím, že jsem si tenkrát připadala jako nejhorší máma, protože mě její neustálý pláč otravoval a k smrti vyčerpával. Třeba to pomůže dalším maminkám, tady jsou zápisky z šestinedělí.

Celý článek...
 
Potrat = vražda? PDF Tisk Email
Neděle, 08 Březen 2009 21:53

Potrat může být samovolný nebo dobrovolný ať už z finančních nebo zdravotních důvodů. Některé ženy ho berou jako skvělou možnost volby a jiné jako vraždu. Přečtěte si příběhy našich čtenářek.

Celý článek...
 
Dítě bez táty? PDF Tisk Email
Pondělí, 23 Únor 2009 22:16

Ještě loni se ve vládě projednávala možnost volby ženy pro početí bez partnera. To by pomohlo nejen ženám, které nemůžou natrefit na toho pravého, ale třeba i lesbickým párům. Je to ale správné?

Celý článek...
 
«ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec»

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL