Energie nejen pro děti

Chystáte se na výlet s dětmi? Nezapomeňte do batůžku přibalit PIKNIK nebo PIKAO. Zahuštěným slazeným mlékem zajistíte doplnění energie, zaženete hlad a jeho chuť vás zaručeně nezklame.

 

Celý článek...

Aktuální číslo

2018_duben

ke stažení v pdf

For Babies
Na dobrou noc
Vzpomínka na Itálii PDF Tisk Email
Čtvrtek, 29 Leden 2009 09:46

Motto: Vzpomínat je snadné, je-li na co

Jednou pozdě večer jsme se blížili k Římu. Na tmavé obloze zářila do tmy záplava světel. Usoudili jsme, že přijet do Říma v noci není ten nejlepší nápad. Nezbude, než někde přespat – ve voze, který byl na takové případy dobře připraven – stačilo sklopit zadní sedadla a vytáhnout polštářky.
Aktualizováno Čtvrtek, 29 Leden 2009 09:52
Celý článek...
 
Chvála přátelství PDF Tisk Email
Středa, 21 Leden 2009 13:36
Motto: Přítele poznáš snadno, věřit mu všaknení radno (zapomenutá moudrost)
Aktualizováno Sobota, 24 Leden 2009 08:07
Celý článek...
 
Bratrovražda PDF Tisk Email
Pátek, 16 Leden 2009 10:47
Motto: Některým věcem neuvěříme, i kdybychom na ně přímo hleděli

(anonym)

Řeka se vinula mezi lučinami, občas se zaleskl rybí hřbet, místy páchla bažinou,místy byla nazelenalá, kluci si sem rádi chodili hrát.To, co vám budu vyprávět, bude se vám zdátjako smyšlený příběh. Věřte nevěřte, leč poslouchejte.
Aktualizováno Sobota, 24 Leden 2009 08:15
Celý článek...
 
Konec všemu PDF Tisk Email
Pátek, 02 Leden 2009 11:12
Motto: Kde něco končí, něco začíná (staré rčení) Je to podivný příběh, který vám budu vyprávět – a možná, že mi nebudete věřit. Také mi připadalo nepravděpodobné, že by se něco takového mohlo

vůbec stát.

Aktualizováno Pátek, 02 Leden 2009 11:50
Celý článek...
 
Pohádka o bleše PDF Tisk Email
Čtvrtek, 11 Prosinec 2008 21:05
Motto: Kdo tomu věří , má snad v hlavě peří (stará moudrost)

Byl, žil jeden tuze mocný král, proslavený panovník. Tento mocipán, považte, měl na svém dvoře blechu, kterou si zamiloval, jako by byla jeho vlastním synem. Dával jí všelijak najevo svoji lásku, oblékal ji do sametu a hedvábí, na šatech měla drahocenné výšivky a plno různých vyznamenání a řádů..

Celý článek...
 
Bez maminky PDF Tisk Email
Čtvrtek, 04 Prosinec 2008 21:49
Moto:Je to bída na tom světě, že by člověk utek, sotvaže se vzpamatuješ, je tu nový smutek (stará moudrost)

Poslyšte smutné vyprávění o tmavovlasém a tmavookém chlapečkovi, který byl prvním dítětem svých rodičů. Ti však neměli nejlepší vztahy a neustále měli nějaké rozpory.. Necitelný otec je vyřešil tím, že malého klučinu natrvalo odloučil od jeho matky, která vůbec nevěděla, kde se nachází. Tím, že se chtěl pomstít své manželce, dal ve své zvrácené duši umístit dítě, přestože to za nic nemohlo, do tmavého sklepení, kam pronikal jen malý proužek světla otvorem ve dveřích, a vůbec nedbal jeho nářku.

Aktualizováno Pátek, 05 Prosinec 2008 08:54
Celý článek...
 
Slovní potyčka PDF Tisk Email
Čtvrtek, 27 Listopad 2008 13:29
Moto: Kde se dva perou jiní se smějou Bylo to slyšet až ven, do ulice s domy v úpravných zahradách.....„To je tím, že jsi zas nechal klíčky ve voze! !“ ječel pronikavý ženský soprán.„Byl přece před garáží, za vraty!“ bránil se baryton. „Nikdy ti to nevadilo!“„Za vraty! Za vraty! Jenomže ty jsi určitě taky nezamknul!“„Jak to můžeš vědět?“bránil se vysoký pán s pleší.

„A jak by se dostal dovnitř? Přece je nevypáčil!“

Aktualizováno Čtvrtek, 27 Listopad 2008 14:37
Celý článek...
 
Děťátko, kde jsi? PDF Tisk Email
Pondělí, 17 Listopad 2008 20:20
Moto: Děti jsou radost, ale ještě víc starost(stará pravda)Povíme vám, historku o vdově, která měla dvě dcery. Jedna, ta starší, se jmenovala Baruška, mladší byla Jaruška.Baruška byla už šťastně vdaná, měla hodného manžela, takže k jejich spokojenosti scházelo jenom to, aby se jim narodilo děťátko. Oba dva je toužebně očekávali, ale ani po třech letech

se jejích přání nesplnilo.

Aktualizováno Neděle, 23 Listopad 2008 17:49
Celý článek...
 
Věřte, nevěřte PDF Tisk Email
Pátek, 14 Listopad 2008 08:13
Moto: Kdo věří všemu, nevěří ničemu (staré rčení)

 

Stalo se,že za vysychajícími řekami a suchými koryty potoků, za polouschlými lesy a nevysokými kopci, stupínky to k horám v dáli, jak praví básník, jsem jednoho dne potkal kouzelníka. Měl tmavý plášť, dlouhé tmavé vousy, kráčel důstojně, opíraje se o hůl, avšak světe div se, na hlavě mu cinkaly rolničky.

Byl jsem zmaten, což se mi arci často nestává. Podivná postava se blížila, až jsme se ocitli tváří v tvář. Kde jen jsem ten obličej už viděl? pomyslil jsem si, pro všechny případy slušně a zdvořile pozdraviv.

Aktualizováno Pátek, 14 Listopad 2008 08:17
Celý článek...
 
Historka o králi zvířat PDF Tisk Email
Čtvrtek, 06 Listopad 2008 13:14
Moto: Chytrost nejsou žádné čáry (stará moudrost) To vám bylo tak. Lev ležel ve stínu svého oblíbeného stromu a odpočíval. Byl po dobrém obědě a tudíž nemusel nic dělat. Poněvadž však neměl, čím by se zabýval, začínal se poněkud nudit. A nuda, jak

jistě víte, nepřináší nic dobrého.

Aktualizováno Čtvrtek, 06 Listopad 2008 13:20
Celý článek...
 
«ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec»

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
 
Jarní kolekce sandálů TEVA nabízí pohodlí i styl

02TEVA, tradiční značka v sekci otevřené obuvi, přichází s novou kolekcí plnou nadčasových sandálů, módních bot i pohodlných flip-flopů. Obuv je charakteristická svou odolností a maximálním pohodlím, které majitel ocení při dlouhých pěších výletech přírodou i při procházkách ulicemi velkoměsta. TEVA tak pokrývá nejen segment outdooru, ve kterém se pohybuje od roku 1984, ale současně se také zabydluje v sekci módních trendů.

Sandále Teva se nyní prodávají ve vice než 40 zemích po celém světě. Další informace naleznete na www.teva-eu.com.

 

Celý článek...

Kam s dětmi

Divadla
Kina
Města
Zoo