Zdraví
Svačiny pro školáky PDF Tisk Email
Napsal uživatel MUDr. Pavel Neugebauer   
Čtvrtek, 27 Leden 2011 22:34

breadPřipravujete svým dětem do školy svačinu nebo jim jen dáte peníze, aby si něco koupily? Jak svačina ovlivňuje schopnost učení vašich ratolestí? Proč je vlastně důležitá a co by měla obsahovat?

Celý článek...
 
Varovné příznaky nemoci PDF Tisk Email
Napsal uživatel Soňa Šímová   
Pondělí, 24 Leden 2011 22:38

cerny_kaselJsou nemoci, které jsou na první pohled celkem jasné – rýma, kašel… Ale co když vaše dítě trápí záhadná viróza s nespecifickými příznaky? Kdy ještě můžete být v klidu a kdy vyrazit okamžitě k lékaři?

Celý článek...
 
O výživě v Čechách PDF Tisk Email
Napsal uživatel Soňa Šímová   
Neděle, 02 Leden 2011 22:09

babi_jidlV srpnu loňského roku proběhl projekt zaměřený na získání informací o názorech českých žen na tuky, esenciální mastné kyseliny a zdravou výživu obecně. Tento projekt proběhl také na Slovensku a v Maďarsku. V České republice bylo dotázáno 1000 žen prostřednictvím on-line dotazníku. 

 

Celý článek...
 
Když děti bolí ouška PDF Tisk Email
Napsal uživatel Soňa Šímová   
Pondělí, 13 Prosinec 2010 07:41

bolest_hlavyZánět středního ucha je nepříjemné onemocnění postihující především malé děti. Rodičům způsobuje spoustu starostí a dětem bolesti oušek. To vše doprovází dlouhý pláč. Předejít těmto potížím může pomoci očkování proti pneumokokům, které velmi často za záněty středního ucha stojí. 

Celý článek...
 
Kapr na vánočním stole PDF Tisk Email
Napsal uživatel Soňa Šímová   
Pátek, 10 Prosinec 2010 07:59

kapriTaké nedáte dopustit na tradiční štědrovečerní večeři? V dvoudílném seriálu se dozvíte o tom, jak se kapr dostal na náš vánoční stůl, jaké prospěšné látky pro naše zdraví obsahuje a jak vybrat kvalitní rybu.

Aktualizováno Pátek, 10 Prosinec 2010 10:00
Celý článek...
 
«ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec»

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL