Zdraví
Sůl nad zlato? – Rozhodně ne! PDF Tisk Email
Napsal uživatel Soňa Šímová   
Úterý, 22 Březen 2011 21:51

breadPrůzkum stravovacích zvyklostí dětí ve věku 0 - 3 roky, který v průběhu května až července realizovalo Poradenské centrum Výživa dětí, ukázal šokující zjištění. Již mezi 6 a 12 měsíci věku má podle něj nadbytek sodíku ve stravě 80 % dětí, ve věkové skupině 1 – 1,5 roku je to 95 % dětí a děti ještě starší už překračovaly doporučené množství sodíku všechny.

Celý článek...
 
Kam za sportem? PDF Tisk Email
Napsal uživatel Soňa Šímová   
Pátek, 11 Březen 2011 06:28

 

na_kolechCítíte se po dlouhé zimě ztuhlí a neohrabaní? Potřebujete se rozhýbat a shodit nějaké to kilo? Vyzkoušejte některou ze sportovních akcí a začněte konečně sportovat. Sportovní akce probíhají pro celou rodinu probíhají celý rok. Každý pátek u nás najdete tipy na sportovní a kulturní akce pro rodiny!

Celý článek...
 
Stop bisfenolům v kojeneckých lahvích PDF Tisk Email
Napsal uživatel Soňa Šímová   
Středa, 02 Březen 2011 21:44

5156585V nových předpisech zakazujících používání polykarbonátových kojeneckých láhví obsahujících bisfenol A (BPA) Evropská komise rodičům doporučuje, aby používali skleněné kojenecké láhve.

 

Celý článek...
 
Chutné svačiny do školy PDF Tisk Email
Napsal uživatel Soňa Šímová   
Čtvrtek, 10 Únor 2011 23:03

Nevíte, co byste svým dětem přichystali na svačinu? Přečtěte si chutné recepty našich čtenářek.

Celý článek...
 
Změny v očkovacím kalendáři PDF Tisk Email
Napsal uživatel Soňa Šímová   
Úterý, 01 Únor 2011 06:32

injekcePo dlouhých odborných diskuzích začal v České republice platit nový očkovací kalendář. Nejvýznamnější změnou je zrušení plošného očkování proti tuberkulóze. K této úpravě vedla především příznivá epidemiologická situace, protože výskyt tuberkulózy u nás patří mezi nejnižší v Evropě. Pro maminky a jejich děti přináší nový kalendář i další důležité změny v očkování, které umožní časnější zahájení očkování proti černému kašli, pneumokokům či rotavirům.

Celý článek...
 
«ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec»

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL