For Babies
Zdraví
Vše o alergiích PDF Tisk Email
Napsal uživatel Soňa Šímová   
Pondělí, 23 Květen 2011 05:53
prujemJaké jsou nejčastější druhy alergií, lze na ně i dnes zemřít a trápí více děti nebo dospělé? Na vše o alergiích jsme se zeptali Doc. MUDr. Martina Vašákové, Ph.D., primářky Pneumologické kliniky Fakultní Thomayerovy nemocnice s poliklinikou.

Celý článek...
 
Zvýhodněná očkování PDF Tisk Email
Napsal uživatel Soňa Šímová   
Úterý, 17 Květen 2011 04:54

injekceNa jaře byla zahájena řada projektů, které chtějí snížením ceny dětského očkování zpřístupnittuto formu prevence proti infekčním onemocněním vyššímu počtu dětí. Rodiče mohou nyní vybírat podle věku svého dítěte hned ze tří zvýhodněných očkování. Ta mohou dětem ušetřit řadu nepříjemných zdravotních komplikací.  Pro nejmenší děti do 24 týdnů je dostupnější očkování proti rotavirům, pro děti od 1 roku do 15 let očkování proti žloutence A a pro dospívající dívky očkování proti HPV virům, které mohou způsobit rakovinu děložního čípku. Očkování proti žloutence A je zvýhodněné do konce května, další akce potrvají do konce roku.

Celý článek...
 
Dětské zoubky II PDF Tisk Email
Napsal uživatel Soňa Šímová   
Úterý, 19 Duben 2011 05:31

zubyV druhém díle seriálu o dětských zoubcích, se zaměříme na prevenci.

 

Celý článek...
 
Zbavte tělo jedů jarní očistou PDF Tisk Email
Napsal uživatel Soňa Šímová   
Čtvrtek, 14 Duben 2011 04:39

 

pearsLidské tělo neustále prochází přirozeným čistícím procesem, přesto nestačí odbourávat škodlivé látky, kterými jej, díky současnému životnímu stylu vytrvale zásobujeme. Špatné zažívání a pleť, alergie, nadváha, únavový syndrom, bolest hlavy a kloubů, premenstruační syndrom a mnoho dalších potíží jsou v mnoha případech způsobeny přetíženým organismem.

 

Celý článek...
 
Očkování proti žloutence se slevou PDF Tisk Email
Napsal uživatel Soňa Šímová   
Středa, 13 Duben 2011 07:44

injekceŽloutenka typu A je infekční virové onemocnění, kterým nejčastěji v České republice onemocní děti. Očkování proti ní nepatří do povinného očkovacího kalendáře, a proto o poskytnutí této nadstandardní ochrany rozhodují spolu s lékařem rodiče. Ti mohou v průběhu dubna a května na tomto očkování ušetřit přibližně 400 Kč. Pokud stihnou děti naočkovat v tomto období, poskytnou jim ochranu proti nemoci již před začátkem letních prázdnin.

 

Celý článek...
 
«ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec»

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL