For Babies
Zdraví
Akné, problém nejen našich dětí PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Čtvrtek, 01 Prosinec 2011 09:25
krasa_akneDíky pupínkům po celé tváři nesnášíte pohled do zrcadla? Nebo byste si ráda vzala velký výstřih, ale váš dekolt „zdobí“ stovky vřídků? Neztrácejte naději – máme pro vás deset užitečných tipů, jak se s problémem zvaným akné vypořádat!
Důležité je si uvědomit, ze akné není jen nemocí kůže. Kůže je zrcadlem toho, jaké je naše tělo uvnitř, vypovídá o stavu a funkci našich vnitřních orgánů. Když tedy chceme úspěšně léčit akné, nestačí nám pouze ošetřovat kůži zvenku, je potřeba léčit celé naše tělo, vyčistit ho a zásobovat dostatkem výživných a léčivých látek.
Celý článek...
 
Chřipka, viróza a nachlazení PDF Tisk Email
Napsal uživatel -if-   
Čtvrtek, 01 Prosinec 2011 09:02

Teče vám z nosu, z očí, kašlete a máte horečku? Potom je více než jisté, že vás navštívila nějaká nemoc. Jenomže, těžko říci, zda je to chřipka, nachlazení, nebo viróza? Jsou to nemoci způsobené různými viry, ale většina příznaků těchto chorob je podobná, proto se velmi často zaměňují. V čem jsou tyto nemoci odlišné?

 

Celý článek...
 
Největší dietní chyby PDF Tisk Email
Napsal uživatel Petra Novotná   
Pondělí, 18 Červenec 2011 10:54
Dietní chybyHubnoucí koktejly, náplasti, nebo třeba pilulky? Dnes a denně slyšíme zázračných prostředcích na hubnutí. Co z toho ale opravdu funguje? A co musíme udělat proto, abychom zhubli?
Celý článek...
 
Celiakie a fenylketonurie PDF Tisk Email
Napsal uživatel Petra Novotná   
Pondělí, 18 Červenec 2011 10:17
O dětech, které drží některou z přísných diet toho obvykle mnoho nevíme, pokud se nás to bezprostředně netýká. Co znamená v praxi onemocnění celiakie, nebo fenylketonurie?


Aktualizováno Pondělí, 18 Červenec 2011 10:20
Celý článek...
 
Pitný režim PDF Tisk Email
Napsal uživatel Soňa Šímová   
Středa, 08 Červen 2011 05:18

aqua_anna_mimi_1Na pitný režimy byste měli myslet celý rok. V létě je ovšem pitný režim o to aktuálnější, o co více se potíte. Nejlépe uhasíte žízeň vodou, nezapomínejte ale ani na ovocné a zeleninové šťávy.

Celý článek...
 
«ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec»

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL