For Babies
Zdraví
Záněty, poševní mykózy a kvasinkové infekce… PDF Tisk Email
Napsal uživatel -if-   
Pondělí, 03 Červen 2013 00:00
dp1534760Máte za sebou opakované gynekologické záněty? Trpíte na mykózy a kvasinkové infekce? Berete antibiotika? Potom právě pro vás tu máme pár rad.

Možná netušíte, že čtyři z pěti žen prodělají mykózu alespoň jedenkrát za život, téměř polovina z nich jí trpí opakovaně. Vaginální mykóza je nejčastějším onemocněním, kvůli kterému ženy navštěvují ordinaci gynekologa.

Celý článek...
 
Očkování na cestu do zahraničí PDF Tisk Email
Napsal uživatel -if-   
Pondělí, 03 Červen 2013 00:00
dp10304405Chystáte se na dovolenou? Tak to je určitě dobře. Jen by asi nebylo nejpříjemnější, kdybyste si spolu s hezkým opálením přivezli i nějak ošklivou nemoc.

Nejprve je nutné si říci, že ne každý výjezd do zahraničí znamená nutnost očkování. Očkování není nutné pro oblast Středomoří a Severní Evropy. Pro naše občany je povinné pouze očkování proti žluté zimnici, která se vyskytuje hlavně v Africe a Jižní Americe.

Celý článek...
 
Probiotika, prebiotika a symbiotika PDF Tisk Email
Napsal uživatel Jana Abelson Tržilová   
Pondělí, 03 Červen 2013 00:00
dp6573773Určitě jste tyto pojmy už zaslechli, ale už možná nevíte, co přesně znamenají.

Co to jsou probiotika, prebiotika, symbiotika a jaký je mezi nimi rozdíl?

Probiotika jsou živé mikroorganismy, které jsou v přiměřeném množství konzumovány a příznivě ovlivňují zdravotní stav uživatele. Můžeme se setkat v podstatě s dvěma skupinami výrobků v oblasti probiotik.

Aktualizováno Čtvrtek, 06 Červen 2013 10:54
Celý článek...
 
Jak se probrat po zimě? Zkuste jarní detox! PDF Tisk Email
Napsal uživatel redakce   
Úterý, 30 Duben 2013 00:00

Jaro je obdobím nových začátků. Nejen, že se probouzí příroda, ale procitá i naše tělo. Proto je tato doba nejvhodnější k nastartování nových sil a k přípravě na další dny plné energie.

Celý článek...
 
Rakovina děložního čípku dnes zabíjí zbytečně! PDF Tisk Email
Napsal uživatel reda   
Neděle, 28 Duben 2013 00:00
dm1Na rakovinu děložního čípku u nás umírá asi 400 žen za rok – a mnohé z nich v produktivním věku! Nejhorší je, že tyto tragédie by se dít nemusely. Kdyby…

Za rozvoj přednádorových změn a nádorů na sliznici děložního čípku mohou vysoce rizikové typy lidských papilomavirů – HPV. Papilomaviry jsou nejčastější pohlavní nákaza. Přenáší se hlavně při pohlavním styku, ale i nekoitálně, třeba při pettingu a orálním sexu. Během života se s nimi setkají čtyři lidé z pěti. Někdy se imunita těla s viry úspěšně popere. Ale když ne, člověk onemocní.

 

Aktualizováno Pátek, 02 Květen 2014 09:43
Celý článek...
 
«ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec»

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL