Těhotenství
Zabrzděte maminko PDF Tisk Email
Napsal uživatel Soňa Šímová   
Úterý, 05 Leden 2010 23:50

5319898„Vaše těhotenství je rizikové, měla byste do porodu dodržovat klidový režim.“ Věta, která obrátí život naruby nejedné mamince. Jak najednou zvolnit z hektického aktivního života? A co dělat a nenudit se? Zeptala jsem se maminek, které touto zkušeností prošly.

 

Celý článek...
 
Bezproblémové šestinedělí PDF Tisk Email
Napsal uživatel Soňa Šímová   
Středa, 04 Listopad 2009 00:54

Centrum pro těhotenství, porod a mateřství Anahita vyniká ojedinělou komplexností svých služeb. Maminky si toto nestátní zdravotnické zařízení sídlící v Praze 9 na Černém mostě (v budově polikliniky) oblíbily také pro příjemnou a pozitivní atmosféru, která v Anahitě panuje. Tým zkušených porodních asistentek, fyzioterapeutek a dětských sester pomáhá zvládnout všechna úskalí, takže ženy si mohou těhotenství a mateřství užít bez zbytečných stresů či zaváhání.

 

Celý článek...
 
Těhotenství za volantem PDF Tisk Email
Napsal uživatel Soňa Šímová   
Úterý, 20 Říjen 2009 22:17

Život bez auta, je dnes pro většinu lidí nepředstavitelný. Cestování autem je rychlé a pohodlné a rodiny s dětmi ocení svého „čtyřkolového miláčka“ několikanásobně. O tom, že děti musí cestovat v autosedačkách, není potřeba diskutovat. Ale co těhulky? Je pro ně „pásání“ bezpečné?

 

Celý článek...
 
Alkohol v těhotenství? PDF Tisk Email
Napsal uživatel Soňa Šímová   
Středa, 16 Září 2009 21:55

01Sklenička červeného vína je v těhotenství prospěšná.“ „Mastný oběd je dobré spláchnou dvěma deci piva, vždyť jsou v tom vitamíny, to miminku neublíží.“ Která z vás někdy neslyšela podobnou větu? Potkat v zahradní restauraci nastávající maminku s malým pivem, také není ojedinělé. Tak jak to vlastně s alkoholem v těhotenství je?

Aktualizováno Pátek, 18 Září 2009 11:39
Celý článek...
 
Důležitá první hodina PDF Tisk Email
Napsal uživatel Soňa Šímová   
Čtvrtek, 27 Srpen 2009 05:51

Chcete zmenšit riziko poporodní deprese, odcizení od dítěte a hlavně kojit? Pak dobře vybírejte porodnici. To co dítěti dáte nebo nedáte v první hodině jeho života, už nevrátíte. Nemocnice ale často používají výmluvy, na které zejména prvorodičky jen těžko odporují.

Celý článek...
 
«ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec»

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL