Těhotenství
Nebojte se porodu PDF Tisk Email
Napsal uživatel Jana Abelson Tržilová   
Pátek, 15 Únor 2013 00:00

Porodu se bojí snad každá prvorodička. Jak by také ne. Vezměte si, jak porod bývá prezentován na filmových plátnech. Znám mladé dívky, které se po shlédnutí nejednoho filmu zařekli, že rodit nikdy nechtějí.

Celý článek...
 
Porodní plán PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Úterý, 05 Únor 2013 00:00

14Blíží se doba, kdy se vám má narodit miminko? Možná právě nastal čas vypracovat porodní plán.  Co to je a jaký to má smysl? Stručně řečeno je to shrnutí toho, co bychom od porodu očekávali…

Aktualizováno Neděle, 03 Únor 2013 14:54
Celý článek...
 
Už je to tady - Jak si vybrat porodnici PDF Tisk Email
Napsal uživatel Petr Novotný   
Pátek, 07 Prosinec 2012 09:24

Každá to máme jinak. Někdo dá přednost nejbližší porodnici, aby neztratil kontakt s rodinou, další chce během své těžké hodinky péči, kterou může poskytnout jen některé zařízení. Jestliže jste tedy ochotná za svým porodem cestovat a nespokojíte se s porodnicí poblíž vašeho bydliště, pak je dobré zhodnotit při jejím výběru pár kritérií.


Celý článek...
 
Už je to tady. Ale kde budu rodit? PDF Tisk Email
Napsal uživatel Jana Abelson Tržilová   
Čtvrtek, 01 Prosinec 2011 11:59
Porod je nejen fyzická, ale také psychická záležitost. Proto je velmi důležité, aby se maminky cítily v porodnici dobře. Proto je výběr místa, kde své miminko přivedeme na svět, tak důležitý.
Celý článek...
 
Rodila jsem doma PDF Tisk Email
Napsal uživatel Jana Abelson Tržilová   
Čtvrtek, 01 Prosinec 2011 11:44
domaciporodTřiatřicetileá Dita Urbánková a její o rok starší manžel Václav jsou šťastnými trojnásobnými rodiči. Na tom není nic až tak zvláštního až možná na to, že Dita všechny své děti porodila doma. 
„Když jsem poprvé otěhotněla, počítala jsem s tím, že budu rodit v porodnici, až asi v pátém měsíci jsem se na předporodním kursu dozvěděla o něčem, čemu se říká domácí porod,“ začíná se svým vyprávěním sympatická Dita. „Také jsem si přečetla zprávu Světové zdravotnické organizace o tom, jak by porod měl probíhat a zjistila jsem, že téměř žádná porodnice tato doporučení nerespektuje. Zkrátka jsem dospěla k závěru, že porod doma pro mě bude přijatelnější.“
Celý článek...
 
«ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec»

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL