Svět nejmenších
Potíže předčasně narozených PDF Tisk Email
Napsal uživatel Lucie Přibylová   
Středa, 17 Březen 2010 08:11

Nejen zdravotní potíže číhají na předčasně narozená miminka. Odborníci teď navíc zjistili, že takové děti mnohem častěji trpí psychickými poruchami. Zabránit tomu zatí bohužel nemůžou.

Celý článek...
 
Mizející máma PDF Tisk Email
Napsal uživatel Lucie Přibylová   
Středa, 10 Únor 2010 08:48

nedonos_cepickyNěkdy mezi 6 a 9 měsícem se vaše miminko najednou změní. Začne být neklidné, když se mu byť jen na minutku, ztratíte z dohledu, a když po ukolébavce odejdete z pokoje, spustí hurónský řev. Co se mu právě děje v hlavičce a co můžete udělat, abyste zmírnili jeho obavy?

Celý článek...
 
Jak dlouho kojit? PDF Tisk Email
Napsal uživatel Soňa Šímová   
Středa, 16 Září 2009 21:39

kojeniKdysi se neporučovalo kojit vůbec, dnes zase co nejdéle. Žena, která se rozhodne nekojit je pro okolí divná a bohužel i žena, která kojit nemůže, vyslechne od okolí poučky, jak se dnes prosazuje trend kojení do dvou let. A dokdy jste kojily vy? Zeptala jsem se maminek.

Aktualizováno Pátek, 18 Září 2009 11:39
Celý článek...
 
Pitný režim kojící ženy PDF Tisk Email
Napsal uživatel Soňa Šímová   
Čtvrtek, 03 Září 2009 00:59

kojeniDříve jste do sebe sotva dostala doporučované dva litry tekutin a teď máte pít za dva, abyste měla dost mléka. Kolik vlastně ale máte vypít a čeho?

Celý článek...
 
Stahovat nebo ne? PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Úterý, 07 Červenec 2009 10:10

Co člověk, to jiný názor na předkožku u chlapců. Když se narodí kluk, dřív nebo později začnete tuto otázku řešit. Záleží dost i na pediatrovi, kterého navštěvujete, někteří radí přetahovat, jiní volí vyčkávací strategii. Vypravila jsem se za několika maminkami na průzkum. Stahují nebo ne?

Celý článek...
 
«ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec»

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL