For Babies
Škola základ života
Zápisy do škol PDF Tisk Email
Napsal uživatel Soňa Šímová   
Čtvrtek, 13 Leden 2011 13:55

mama_prdskol_skolMáte doma budoucího prvňáčka? Pak jste už určitě jak na trní. Zápisy do škol probíhají v lednu a únoru. Jak vybrat správnou školu a co by vaše dítě mělo umět u zápisu? Jak ho připravit?

Celý článek...
 
Ftaláty ve školmních potřebách! PDF Tisk Email
Napsal uživatel Soňa Šímová   
Středa, 08 Září 2010 20:39

Sdružení Arnika v rámci projektu Zdravá planeta pro zdravé děti zveřejnilo soubor doporučení pro rodiče, jak vybírat školní pomůcky pro své děti šetrné k jejich zdraví i k životnímu prostředí. „Radíme vybírat pomůcky pokud možno z přírodních materiálů a takové, které při své výrobě nezpůsobily velké škody na životním prostředí. PVC rozhodně k takovým materiálům nepatří a současně může obsahovat nebezpečné látky, což potvrdily i analýzy, které jsme nechali zpracovat v Institutu pro testování a certifikaci ve Zlíně. Pět z devíti náhodně vybraných výrobků obsahovalo některé ze šesti nebezpečných ftalátů. 

Celý článek...
 
Školní svačiny PDF Tisk Email
Napsal uživatel Soňa Šímová   
Úterý, 07 Září 2010 04:37

breadNevíte co svému školákovi nachystat, aby měl energii na celé vyučování? A jak má vlastně správná svačina vypadat? Napište nám i vy své recepty, které na konci měsíce zveřejním a jeden z vylosovaných, vyhraje knihu. Pište na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .

 

Celý článek...
 
Adaptační kurzy PDF Tisk Email
Napsal uživatel Soňa Šímová   
Neděle, 05 Září 2010 20:18

 

Školy v celé České republice zahajují školní rok adaptačními kurzy. Ty jsou určeny především pro nastupující a nové třídy. Podle supervizora kurzů a pedagoga volného času Tomáše Zdechovského jsou adaptační kurzy připravovány ve stejné kvalitě jako v zahraničí a rok od roku jejich úroveň roste. A o co jde? Hlavně o to, že studenti a učitelé se vzájemně poznají a eliminují se negativní jevy jako šikana atd.

Celý článek...
 
První školní den PDF Tisk Email
Napsal uživatel Soňa Šímová   
Čtvrtek, 02 Září 2010 05:34

První školní den je za námi, jak jste ho prožili? O tom jste mi včera napsali. Knížku pro svého školáčka vyhrává Ivana…

 

Celý článek...
 
«ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec»

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL