For Babies
Škola základ života
Škola volá PDF Tisk Email
Napsal uživatel Soňa Šímová   
Úterý, 31 Srpen 2010 20:58

do skolyJak vzpomínáte na školu? A jak jste na první školní den nachystali děti? Na to jsem se ptala maminek a tatínků. Podělte se o zážitky z prvního školního dne, nejzajímavější příspěvky zítra zveřejním a jeden z vylosovaných získá knihu (své příběhy posílejte na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript ).

 

Celý článek...
 
Hurá do školy! PDF Tisk Email
Napsal uživatel Soňa Šímová   
Úterý, 17 Srpen 2010 05:55

do skolyChystáte dítko do první třídy a už teď se děsíte, kolik bude stát potřebná výbava? Netušíte, co bude ratolest potřebovat a chcete už něco koupit dopředu? Do čeho se vyplatí investovat a co můžete pořídit levnější?

 

Celý článek...
 
Ovoce do škol PDF Tisk Email
Napsal uživatel Lucie Přibylová   
Čtvrtek, 04 Únor 2010 08:43
cherryMinisterstvo zemědělství připravilo návrh nařízení vlády o stanovení některých podmínek pro poskytování podpory na ovoce a zeleninu a výrobky z ovoce, zeleniny a banánů dětem ve vzdělávacích zařízeních, kterým by se projekt ovoce do škol v ČR zavedl.
Celý článek...
 
Zápis do školy PDF Tisk Email
Napsal uživatel Soňa Šímová   
Středa, 13 Leden 2010 00:00

do skolyTak a je to tady, ještě nedávno jste svou ratolest vozila v kočárku a najednou se přiblížil den, kdy poprvé zasedne do školní lavice a tak tomu bude po několik let. V kolika letech můžete dítě do školy přihlásit? A co všechno už by mělo u lednového či únorového zápisu předvést?

 

Aktualizováno Úterý, 12 Leden 2010 00:40
Celý článek...
 
Jak na učení? PDF Tisk Email
Napsal uživatel Soňa Šímová   
Pondělí, 19 Říjen 2009 23:45

 

Děti mají za sebou skoro první dva měsíce školní docházky a s ní také první výsledky. Některé děti se ani učit nemusí a nosí domů samé jedničky, jiné ale mají „příliš jiných starostí“, učení je nebaví a jejich školní prospěch tomu dopovídá. Jak děti přimět učit? Na to jsem se zeptala maminek školáků.

 

Celý článek...
 
«ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec»

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL