Krása
Co pleti škodí a proč… PDF Tisk Email
Napsal uživatel -if-   
Pátek, 07 Prosinec 2012 09:42

coffeeMít krásnou pleť je samozřejmě snem každé ženy. Není to sen nedosažitelný, jen jde o to, vyvarovat se věcí, které naší pleti škodí. No, schválně, víte, co to je a proč tím naše pleť tak trpí?

 

Aktualizováno Čtvrtek, 13 Prosinec 2012 22:55
Celý článek...
 
Zdravé opalování PDF Tisk Email
Napsal uživatel Petra Novotná   
Pondělí, 18 Červenec 2011 11:11
opalovaniOpálení si většinou spojujeme s aktivním životním stylem a s pobytem venku. Opálenou kůži často považujeme za krásnější, zdravější a přitažlivější než pleť neopálenou. Ale existuje vůbec opalování, které je zdravé a pleti a tudíž i nám neubližuje?  
Najít míru, při které nám sluníčko přináší potřebný vitamín D, energii a dobrou náladu a zároveň nehrozí zhoubným onemocněním kůže není jednoduché. Pokud si nechceme ublížit, měli bychom začít tím, že zjistíme, jakou dobu právě naše pokožka na slunci unese. To znamená, že potřebujeme znát svůj fototyp.
Aktualizováno Pondělí, 18 Červenec 2011 12:35
Celý článek...
 
Štíhlá do plavek PDF Tisk Email
Napsal uživatel Soňa Šímová   
Čtvrtek, 17 Červen 2010 05:37

ori_modelkaPrázdniny se kvapem blíží a s nimi dovolená. Chcete všechny překvapit dokonalou postavou bez celulitidy a přebytečných kil? Trápí vás při dietě pocit hladu? Zkuste přípravky, které vám pomůžou sen o krásném těle bez faldíků, splnit bez hladovění a zbytečné námahy.

Aktualizováno Čtvrtek, 17 Červen 2010 05:57
Celý článek...
 
Štíhlá bez diety PDF Tisk Email
Napsal uživatel Soňa Šímová   
Pondělí, 07 Červen 2010 05:30

vera1Sluníčko konečně vykouklo, léto už je za dveřmi a s ním i „přiznání kil navíc“. Jste krátce po porodu, kojíte nebo prostě nechcete držet diety a přitom byste si přála vypadat štíhle? Zkuste nějaký z těchto triků.

 

Celý článek...
 
Předškolák s dudlíkem PDF Tisk Email
Napsal uživatel MUDr. Bohdana Jelečková   
Středa, 20 Leden 2010 08:52

Pro svoji snachu jsem už s tím otravná, ale mě vážně nepřijde normální, aby dítě ve třech letech pořád mělo dudlíka. Podle mě jsou Tomáškovi rodiče málo důslední, oni mi ale tvrdí, že dnes už tak dudlík nevadí. Co si o dudlíku myslíte vy?

Celý článek...
 
«ZačátekPředchozí1234567DalšíKonec»

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL