Krása
Povadlé vnady mají vady PDF Tisk Email
Napsal uživatel Soňa Šímová   
Pondělí, 14 Duben 2008 10:05

„A co je proboha tohle!“ vyděsila jsem se při pohledu do zrcadla. Kojila jsem od května aktivně devět měsíců, pak začala přikrmovat a děťátko mne rázem samo odložilo. Říkala jsem si no tak ať, alespoň už se nebudu moci ohlížet na skleničku vína a začnu pořádně cvičit. Vždycky jsem ráda plavala a potěšilo mne, když jsem se po porodu do bikin bez problému vešla. Do vrchního dílu bohužel tak třikrát. Jediné, co bych ráda, aby mi zůstalo, byla ta krásně vznešená nalitá prsa a právě místo nich mi zbyly povadlé velbloudí hrby poseté striemi! Na plastiku nejsem stavěná, tak co s tím? Jak řeší povadlá ňadra angličanky?

Celý článek...
 
Víte, jak pečovat o svou pleť? PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Pondělí, 14 Duben 2008 10:03

Bohužel, ať se nám to líbí nebo ne, den po dni nezadržitelně stárneme. S námi samozřejmě celý organismus včetně kůže. S tím jak nám roky přibývají o ni musíme víc a víc pečovat, aby zůstala pružná, svěží a především zdravá.

Celý článek...
 
Lego šperky nejsou pro panenky PDF Tisk Email
Napsal uživatel Soňa Šímová   
Pondělí, 14 Duben 2008 08:55

Měli jste dosud pocit, že si děti hraček neváží, že jejich pokoj připomíná výbuch v hračkářství? To vše se letos patrně změní, jelikož potomci si před svými maminkami a staršími parádivými sestrami začnou povážlivě cenit stavebnic.

Náušnice, náhrdelníky, náramky, sponky do vlasů, to vše je v letošní jarně letní sezóně hitovým módním doplňkem, a tak je dosti pravděpodobné, že mámy, které budou chtít ušetřit, místo do bižuterie, vpadnou dětem rovnou do lega.

Aktualizováno Pondělí, 14 Duben 2008 10:19
Celý článek...
 
«ZačátekPředchozí1234567DalšíKonec»

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL