Krása
Velký zadek značí inteligenci! PDF Tisk Email
Napsal uživatel Soňa Šímová   
Pondělí, 14 Duben 2008 14:04
Dosud jsme byli přesvědčení, že ženský zadek je symbolem ženskosti pro muže, potenciálem pro kojení, denním chlebem pro fit trenéry a šokem pro dietology. Ovšem podle posledních studií je také jisté, že jste-li krev a mléko, budete mít patrně i chytřejší děti!
Celý článek...
 
Prsa na 15 let PDF Tisk Email
Napsal uživatel Lenka Mašová   
Pondělí, 14 Duben 2008 12:40

Prsa mají jenom ženy, příroda to tak zařídila. A také si na nich pořádně zakládají. Muže přece tolik přitahují. Pokud se k některým ženám příroda zachovala macešsky, snaží se to změnit pomocí plastické chirurgie. Pokud tedy mají dostatečný finanční kapitál, případně si na zákrok vezmou půjčku, aby tak vyřešily své psychické problémy. Ženám totiž často nejde jenom „o prsa“. Většinou mají pocit, že po operaci budou „jiné“ a s novými proporcemi zmizí i jejich veškeré dosavadní starosti...

Aktualizováno Pátek, 18 Duben 2008 06:41
Celý článek...
 
Módní fopa PDF Tisk Email
Napsal uživatel Soňa Šímová   
Pondělí, 14 Duben 2008 11:28
Byla doba stříbrných lišek a norků. Nikdo se kvůli nim nesvlékal, a tak v chovných stanicích pobíhaly stovky zvířat v klecích, čekajíc na svou paničku, která by se jich jaktěživa nedotkla za živa, ovšem s potěšením se zabalila jejich stažených chlupů. Moje matka byla jednou z nich.
Celý článek...
 
Krása, která nemizí PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Pondělí, 14 Duben 2008 10:07

PERNAMENTNÍ MAKE-UP
Kdo by nechtěl ráno vstát a vypadat odpočatě, svěže, decentně nalíčen, prostě dokonalost sama. A to vše bez nutnosti trávit dlouhé minuty v koupelně před zrcadlem. Myslíte si, že je to nesplnitelný sen? Neuskutečnitelná fantazie? Přímo pohádka?

Celý článek...
 
Pro zdravá a krásná ňadra PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Pondělí, 14 Duben 2008 10:05

Neexistuje snad žena, která by si nepřála mít krásná ňadra, aby se jimi mohla pyšnit. Problémem zůstává, co jsou to vlastně krásná ňadra? Malá, velká, pevná? Po čem vlastně tolik toužíme?

Celý článek...
 
«ZačátekPředchozí1234567DalšíKonec»

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL