Krása
Rovnátka pro dospělé PDF Tisk Email
Napsal uživatel MUDr. Bohdana Jelečková   
Pátek, 15 Leden 2010 01:17

Po čtyřech letech práce na ortodontickém oddělení jsem se nedávno zamyslela nad tím, proč lidé nejčastěji vyhledávají naši pomoc a co od nás očekávají praktičtí zubní lékaři. Výsledky mého „vnitřního šetření“ se pokusím shrnout v následujícím článku.

Celý článek...
 
Buďte spokojená máma PDF Tisk Email
Napsal uživatel Soňa Šímová   
Čtvrtek, 26 Listopad 2009 06:52

5319841Po porodu se vám zdá nemožné být atraktivní ženou a zároveň mámou na plný úvazek. To se časem zlepší, ale je důležité právě první týdny po narození vašeho děťátka, začít na sobě pracovat, protože jen spokojená máma může mít spokojené miminko.

Celý článek...
 
Jak na kila po porodu? PDF Tisk Email
Napsal uživatel Soňa Šímová   
Středa, 18 Listopad 2009 01:52

tehu_cvicAť už jste si v těhotenství dopřávala, nebo jste se snažila držet mlsný jazyk na uzdě, na vašem těle jsou změny prostě znát. povolené bříško, jizvičky, a tuk se určitě zabydlel i na stehnech a zadečku. A co s těmi kily navíc? Kdy je vhodná doba na hubnutí po porodu a jak na to?

 

Aktualizováno Středa, 18 Listopad 2009 23:12
Celý článek...
 
Vložky, tampony, kalíšky PDF Tisk Email
Neděle, 08 Březen 2009 21:56

Ty tam jsou doby, kdy ženy při svých dnech musely sáhnout po vatě nebo dlouhé košili. Dnes už jsou naštěstí pryč i doby, kdy vložky byly podpultové zboží a tak si naše maminky pomáhaly třeba uštrikovanými náhradami. Dnes jsou možnosti na trhu neomezené. Téma trošku intimní, ale co používáte vy? A vyzkoušely už jste menstruační kalíšek?

Celý článek...
 
Cvičíte doma? PDF Tisk Email
Neděle, 01 Únor 2009 19:28
Když jsem 2 měsíce po porodu manželovi oznámila, že chci k Vánocům orbitrac, který jsem viděla u kamarádky, zdráhal se, že na něm stejně nebudu cvičit. Z druhé ruky jsme ho koupili a měl pravdu, pravidelně jsem na něm cvičila jen 3 měsíce, ale zato každý den. Jen výsledky se nedostavily žádné, tak jsem to vzdala. Jsou ale maminky, které cvičí opravdu pravidelně a to doma. A jak jste na tom vy?
Aktualizováno Neděle, 01 Únor 2009 19:51
Celý článek...
 
«ZačátekPředchozí1234567DalšíKonec»

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL