For Babies
Maminky
Deník svobodné matky 5 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hanka   
Pondělí, 02 Květen 2011 10:31

 

5319898Chci normální oblečení

 

Ráno mě čekala má nejhorší noční můra. Nezpnula jsem své oblíbené kalhoty! Už jsem se rozloučila s upnutými sáčky a ty zbylé jsem nosila rozepnuté, ale co dělat kalhoty? Narvala jsem se do jedné sukně, ale zjistila jsem, že se mi roztahuje nejen břicho, ale i pánev. A to jsem teprve v pátém měsíci!

 

Aktualizováno Pondělí, 02 Květen 2011 20:26
Celý článek...
 
Deník svobodné matky 4 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hanka   
Neděle, 17 Duben 2011 22:46

Tchyně v útoku

Končím první trimestr, sedím na gauči s kelímkem zmrzliny a slzím nad jakým přitroublým filmem, když se přiřítí přítelova matka. Zapomněla jsem vymněnit zámky. Chyba...

Celý článek...
 
Deník svobodné matky 3 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Soňa Šímová   
Pondělí, 11 Duben 2011 10:39

Prsatá s větry

První týdny těhotenství pro mě znamenaly nevolnosti, únavu, a potíže s větry. Jediná příjemná věc, bylo větší poprsí, kterého si samozřejmě všimli i v práci. Nenašla jsem odvahu o mém stavu říct šéfovi. Rozhodla jsem se to tajit do chvíle, kdy to na mě nebude vidět. 

Celý článek...
 
Deník svobodné matky II PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hanka   
Pondělí, 04 Duben 2011 05:07

Deník svobodné matky 2

Vaškovo zběsilý úprk

„Jsem v tom.“ Vybalila jsem na Vaška hned jak přišel ten večer domů.

„Jako v čom?“ Snažil se být vtipný.

„No jako že čekáme mimino.“

„Ha ha, ale dneska není apríla.“

„Já si taky nedělám srandu.“

Vašek zblednul a posadil se. „Jak to víš?“ Položil tu nejhloupější otázku, jakou mohl a vzápětí ji následovala další typická. „Jak to řekneme mámě?“

„Hodila jsme po něm test a šla si lehnout.“

Celý článek...
 
Deník svobodné matky I PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hana   
Neděle, 27 Březen 2011 21:07

antikoncepceDvě čárky

Jmenuji se Hana, je mi 32 let a jak by řekla má máma, jsem ostuda rodiny, protože jsem mámou bez chlapa a navíc tak úplně nezvládám výchovu svého synka Tobíka. Sama se divím, že jsem to ty tři roky přežila, ale co nechápu vůbec je, že moje tříleté torpédo přesto všechno už žije tak dlouho. No můžete posoudit sami. Píšu si totiž deník a některé jeho části jsem se rozhodla zveřejnit.

Aktualizováno Pondělí, 28 Březen 2011 09:05
Celý článek...
 
Milý Ježíšku II PDF Tisk Email
Napsal uživatel Radka   
Neděle, 17 Říjen 2010 22:41

Vzpomínám si na dva Ježíšky, které mi udělaly opravdovou radost. Ten první byl ještě v dětství, ten druhý přesně o 20 let později. Pokaždé jsem si přála děťátko a pokaždé to vyšlo...

 

Aktualizováno Neděle, 17 Říjen 2010 22:47
Celý článek...
 
Máme dvojčata 5 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Soňa Šímová   
Čtvrtek, 14 Říjen 2010 07:04

dd_2.mesicNa tříměsíční prohlídce měli být kluci naočkováni, bohužel ale měli bolestivý kašel, který trval už 14 dní, a tak místo vakcíny dostali antibiotika. Až na kašel ale měli všechno v pořádku a krásně prospívají. Daneček má ve třech měsících 60 cm a 5620 g a Davídek 62 cm a 6150 g. A stále plně kojím.

 

Celý článek...
 
Milý Ježíšku... I PDF Tisk Email
Napsal uživatel Marika   
Neděle, 10 Říjen 2010 21:09

van_sviceNaše čtenářka Marika poslala zajímavý článek a odtartovala tím nový soutěžní seriál pro Vás čtenáře. Co byste chtěli najít pod stromkem? Přály jste si jako děti něco velkého od Ježíška? Zažili jste o Vánocích nějaké obrovské překvapení nebo naopak zklamání? A o co si píší vaše děti? Pište nám vaše vánoční příběhy. Každý zveřejněný získá knihu. V prosinci pak jeden ze všech došlých vylosuji, a výherce získá balíček kosmetiky Oriflame.

 

Za okny už jen málokdy prosvítá sluníčko a pošmourné počasí mě pomalu nutí přemýšlet na blížícími se Vánoci. Mezi vymýšlením dárků pro naše ratolesti jsem se zasnila nad tím, co bych si přála já.. Kdyby Ježíšek plnil přání nás dopělých, přála bych si 5 dní volna. První pro sebe, druhý pro mě s manželem, třetí pro dcerku, čtvrtý pro syna a pátý pro celou rodinu...

 

Aktualizováno Neděle, 10 Říjen 2010 21:22
Celý článek...
 
Čekám postižené dítě IX PDF Tisk Email
Napsal uživatel Soňa Šímová   
Pondělí, 20 Září 2010 03:58

02Síla smíření

 

S Věrkou se známe už od základky, když se ale odstěhovala za prací na druhý konec republiky, moc už jsme se nevídaly. Naštěstí existuje mail, skype a další podobné vymoženosti. Píšeme si každý týden alespoň jednou. V mailech mám uložené všechny její dopisy a s jejím svolením je zveřejním. Třeba dodám odvahu dalším maminkám s podobným trápením.

 

27.6.2008

Mám necelý měsíc do porodu, chodím každý týden na monitor a ozvy docela slábnou, v pondělí proto nastupuju do nemocnice a bude-li to nutné, vyvolají mi porod. Mám hrozný strach, hrozný. Doktorka říkala, že jestli už Lili vydrží do porodu, je možné, že Lili neustojí ten tlak z přirozeného porodu a možná lékaři raději přistoupí k císaři. Ale to se ještě uvidí. Drž mi prosím palce. A přijeď, prosím.

Celý článek...
 
«ZačátekPředchozí1234567DalšíKonec»

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
 
Jarní kolekce sandálů TEVA nabízí pohodlí i styl

02TEVA, tradiční značka v sekci otevřené obuvi, přichází s novou kolekcí plnou nadčasových sandálů, módních bot i pohodlných flip-flopů. Obuv je charakteristická svou odolností a maximálním pohodlím, které majitel ocení při dlouhých pěších výletech přírodou i při procházkách ulicemi velkoměsta. TEVA tak pokrývá nejen segment outdooru, ve kterém se pohybuje od roku 1984, ale současně se také zabydluje v sekci módních trendů.

Sandále Teva se nyní prodávají ve vice než 40 zemích po celém světě. Další informace naleznete na www.teva-eu.com.

 

Celý článek...

Kam s dětmi

Divadla
Kina
Města
Zoo