For Babies
Dvojčata
Máme dvojčata 30 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Lenka   
Čtvrtek, 23 Červen 2011 07:35

dd15.mTak jsme načli 15 tý měsíc. Kluci běhají jako čamrdy, pusu mají již plnou zoubků. Zase už pěkně baští, brebtají o 106 a pár slůvek už také dovedou říci. Řekla bych takovej normál. A já jako maminka od dvojčat jsem na ně nesmírně pyšná.

Celý článek...
 
Máme dvojčata 29 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Lenka   
Středa, 15 Červen 2011 20:33

dd_14mNejraději jsem s dětmi venku, protože kluci jsou v kočárku podstatně klidnější a kochají se krásou kolem sebe. Daneček stále na něco ukazuje a jako říká „hele“. Davídek tiše sedí a sleduje. Samozřejmě nejlepší je, když se prospí, ale i tady je občas všechno jinak.

Celý článek...
 
Máme dvojčata PDF Tisk Email
Napsal uživatel Soňa Šímová   
Čtvrtek, 09 Červen 2011 07:29

dd_14m14 měsíc byl pro mě zkouškou mé psychické a fyzické zdatnosti. Týden po očkování nejdřív Davídek dostal zvýšené teploty, byl nevrlý, plačtivý, ufňukaný. A za další dva dny ho následoval Daneček se stejnými příznaky.

 

Celý článek...
 
Máme dvojčata 27 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Lenka   
Pátek, 03 Červen 2011 06:56

dd13mZačala jsem Danečka s Davídkem více vypouštět z kočárku,aby se prošli,někde kde je bezpečno a nemohou mi daleko utéct. Hodně chodíme na pískoviště, kde mě dovádí k šílenství Daneček, který všechno strčí 100X do pusy. Davídek je jinej. Sem tam něco zkusí,ale většinou se druží k dětem.

 

Celý článek...
 
Máme dvojčata 26 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Lenka   
Pondělí, 02 Květen 2011 11:06

Už musím uznat, že to začíná být náročnější, ale zase je to spíše o tom, že jsem za ten rok, co jsou dvojčata na světě unavená a sil ubývá. Rány po opařenině se již úplně a bez památek zahojili. Stále nás ale pronásledují boule a modřiny, kterým se prostě nelze vyhnout.

Celý článek...
 
Máme dvojčata 25 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Lenka   
Pondělí, 02 Květen 2011 10:42

dd_1rokTřináctý měsíc je pro nás ve znamení hodně velkého pohybu, jak dvojčat, tak maminky. Kluci všude vylezou, vlezou a já za nima běhám nadávám a sundavám. Občas se mi zastaví dech při pohledu na jejich artistické kousky s velkým úsměvem ve tvářích, jako by mi říkali: „podívej, jak jsme dobrý.“

Celý článek...
 
Máme dvojčata 24 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Lenka   
Středa, 06 Duben 2011 23:24

dd_1rokRoční první prohlídka u zubaře dopadla a proběhla v pohodě. Paní doktorka kluky povozila nahoru a dolu v křesle, půjčila zubařské náčiní a při té příležitosti mrkla na zoubky. Byli  pochváleni a poučeni, jak si správně čistit zoubky. Ale jako matka druhého a třetího dítěte,jisté zkušenosti již mám.

 

Celý článek...
 
Máme dvojčata 23 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Lenka   
Středa, 30 Březen 2011 21:36

dd_1rokUž v roce jsou vidět odlišné povahy našich dvojčat. Ačkoliv je Daneček menší, mladší a má o kilo méně, je dominantnější, svéráznější a méně poslouchá.. Davídek je takový „mamutík“, ale je klidnější a poslušnější.. Vypadá to, že bude kliďas.

Aktualizováno Čtvrtek, 31 Březen 2011 13:32
Celý článek...
 
Čtyřnásobná oslava PDF Tisk Email
Napsal uživatel Lenka   
Středa, 23 Březen 2011 19:27

Únor je pro nás měsíc mnoha oslav, protože kluci mají narozeniny v rozmezí 14 dnů. Davídek s Danečkem 10.2. taťka 23.2 a Tomášek 24.2. A tak jsme udělali jsme jednu velkou oslavu, kdy sobota byla určena čistě rodině a neděle byla pro Tomáškovo a dvojčecí kamarády.

 

Celý článek...
 
Máme dvojčata 21 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Lenka   
Středa, 16 Březen 2011 20:27

dd10mVyužili jsme jeho oslavy narozenin a jako dárek jsme nejstaršímu Tomíkovi, připravili nový dětský pokoj ve vedlejší místnosti. Kluky přemístíme do jeho bývalého většího pokoje. Doufám, že to vezme jako velký dárek pro velkého kluka, a ne jako odsun kvůli dvojčatům. Chci aby kluci už měli vlastní pokoj na hraní, a začali spát sami v pokoji.

Celý článek...
 
«ZačátekPředchozí12345DalšíKonec»

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
 
25 Let hranice, kdy začíná pleť stárnout

problem_skinZnámky stárnutí se časem mění. zprvu  začínají jako drobné mělké vrásky a kůže ztrácí jas a pevnost. S přibývajícím časem se vrásky rozšiřují a prohlubují, pokožka ztrácí svou kompaktnost, hydrataci a výživu, což způsobuje ochablost a ztrátu vitality.

 

Celý článek...

Kam s dětmi

Divadla
Kina
Města
Zoo