Energie nejen pro děti

Chystáte se na výlet s dětmi? Nezapomeňte do batůžku přibalit PIKNIK nebo PIKAO. Zahuštěným slazeným mlékem zajistíte doplnění energie, zaženete hlad a jeho chuť vás zaručeně nezklame.

 

Celý článek...

Aktuální číslo

2018_duben

ke stažení v pdf

For Babies
Českká Lípa PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Pondělí, 08 Září 2008 07:17
Na českolipsko se vydejte za památkami.

Vodní hrad Lipý
Objekt hradu byl po válce špatně udržován, proto došlo k jeho částečnému zřícení a roku 1957 byl odstřelen. Po roce 1989 došlo spolu s renovací starého města i k archeologickému záchrannému výzkumu a pečlivě zajištěná zbylá část hradu je od r. 2003 přístupná veřejnosti.

Červený dům je renesanční lovecký letohrádek zdobený psaníčkovými a obrazovými sgrafity s arkádami byl postaven roku 1583 Jetřichem Jiřím Berkou z Dubé. V současné době je v budově umístěno pracoviště muzea.

Za kulturou můžete vyrazit do divadla

Za sportem třeba do Sportareálu kde najdete plavecký bazén, výukový bazén pro děti (6 x 9 m), dětské brouzdaliště, vířivku, relaxační bazén s podvodní masáží, divokou řeku s protiproudem, skluzavku a tobogán.

Autodrom Sosnová zase nabízí jízdy na motokárách, skútrech, čtyřkolkách, sportovně upravených vozech apod.

Více informací, zajímavé odkazy a program kulturních akcí v Jeseníku a okolí najdete na www.mucl.cz.

Maminky, žijete v tomto městě nebo vás uchvátilo jako turisty? Podělte se s ostatními maminkami o to, co vás ve městě nebo okolí nejvíce zaujalo. Kam jste tady vyrazila s dětmi? Znáte tu nějakou příjemnou nekuřáckou restauraci s milou obsluhou vhodnou pro rodinu s dětmi? Napište maminkám své tipy pro výlety.

 
 
Jarní kolekce sandálů TEVA nabízí pohodlí i styl

02TEVA, tradiční značka v sekci otevřené obuvi, přichází s novou kolekcí plnou nadčasových sandálů, módních bot i pohodlných flip-flopů. Obuv je charakteristická svou odolností a maximálním pohodlím, které majitel ocení při dlouhých pěších výletech přírodou i při procházkách ulicemi velkoměsta. TEVA tak pokrývá nejen segment outdooru, ve kterém se pohybuje od roku 1984, ale současně se také zabydluje v sekci módních trendů.

Sandále Teva se nyní prodávají ve vice než 40 zemích po celém světě. Další informace naleznete na www.teva-eu.com.

 

Celý článek...