Energie nejen pro děti

Chystáte se na výlet s dětmi? Nezapomeňte do batůžku přibalit PIKNIK nebo PIKAO. Zahuštěným slazeným mlékem zajistíte doplnění energie, zaženete hlad a jeho chuť vás zaručeně nezklame.

 

Celý článek...

Aktuální číslo

2018_duben

ke stažení v pdf

For Babies
Jeseník PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Pondělí, 08 Září 2008 07:10
Pohoří Jeseníky nabízí milovníkům pěší turistiky všech věkových kategorií široké spektrum snadno dostupných a přehledně značených tras a naučných stezek.

Nezapomenutelným zážitkem je jízda sedačkovou lanovkou z Ramzovského sedla na vrchol Šerák, některá z hřebenových túr nebo pohled z rozhledny s restaurací umístěné na telekomunikační věži na vrcholu nejvyšší hory Jeseníků - Pradědu.

Pohoří Jeseníky ukrývá také několik nádherných jeskynních komplexů.

Milovníkům cyklistiky se nabízí řada možností poznat krásy Jeseníků v sedle horského kola.

Známé jsou také Priessnitzovi lázně
Lázně založil kolem roku 1820 Vincenz Priessnitz, který objevil účinky studené pramenité vody. Specifické lokální klima se zvýšenou ionizací vzduchu a zvýšenou radonovou emanací velmi příznivě ovlivňuje onemocnění dýchacího, nervového a pohybového ústrojí.

V Jeseníkách si v zimě určitě užijete lyžování na řadě sjezdovek.

Více informací, zajímavé odkazy a program kulturních akcí v Jeseníku a okolí najdete na www.jesenik.org

Maminky, žijete v tomto městě nebo vás uchvátilo jako turisty? Podělte se s ostatními maminkami o to, co vás ve městě nebo okolí nejvíce zaujalo. Kam jste tady vyrazila s dětmi? Znáte tu nějakou příjemnou nekuřáckou restauraci s milou obsluhou vhodnou pro rodinu s dětmi? Napište maminkám své tipy pro výlety.

 
 
Jarní kolekce sandálů TEVA nabízí pohodlí i styl

02TEVA, tradiční značka v sekci otevřené obuvi, přichází s novou kolekcí plnou nadčasových sandálů, módních bot i pohodlných flip-flopů. Obuv je charakteristická svou odolností a maximálním pohodlím, které majitel ocení při dlouhých pěších výletech přírodou i při procházkách ulicemi velkoměsta. TEVA tak pokrývá nejen segment outdooru, ve kterém se pohybuje od roku 1984, ale současně se také zabydluje v sekci módních trendů.

Sandále Teva se nyní prodávají ve vice než 40 zemích po celém světě. Další informace naleznete na www.teva-eu.com.

 

Celý článek...