Energie nejen pro děti

Chystáte se na výlet s dětmi? Nezapomeňte do batůžku přibalit PIKNIK nebo PIKAO. Zahuštěným slazeným mlékem zajistíte doplnění energie, zaženete hlad a jeho chuť vás zaručeně nezklame.

 

Celý článek...

Aktuální číslo

2018_duben

ke stažení v pdf

For Babies
Žďár nad Sázavou PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Pátek, 05 Září 2008 10:22
Pokud máte doma náruživého čtenáře, určitě zajděte do muzea knih.
Toto muzeum bylo otevřeno roku 1957 a je ojedinělé nejen v České republice, ale i v Evropě. Rozlohou náleží mezi největší zařízení tohoto typu na světě. Je zde umístěna stálá expozice Národního muzea charakterizující vývoj knihy, knihtisku a knižní kultury, která je řazena do 8 celků, chronologicky na sebe navazujících.

Do Unesca je zapsaný Poutní kostel sv. Jana Nepomuckého na Zelené hoře - symbol legendárního světce a dílo geniálního stavitele.

Krásy žďárska můžete shlédnout i z koňského hřbetu popřípadě si můžete zaplatit jízdu v kočáře.

Více informací, zajímavé odkazy a program kulturních akcí ve Žďáru nad Sázavou a okolí najdete na http://www.zdarns.cz/

Maminky, žijete v tomto městě nebo vás uchvátilo jako turisty? Podělte se s ostatními maminkami o to, co vás ve městě nebo okolí nejvíce zaujalo. Kam jste tady vyrazila s dětmi? Znáte tu nějakou příjemnou nekuřáckou restauraci s milou obsluhou vhodnou pro rodinu s dětmi? Napište maminkám své tipy pro výlety.
 
 
25 Let hranice, kdy začíná pleť stárnout

problem_skinZnámky stárnutí se časem mění. zprvu  začínají jako drobné mělké vrásky a kůže ztrácí jas a pevnost. S přibývajícím časem se vrásky rozšiřují a prohlubují, pokožka ztrácí svou kompaktnost, hydrataci a výživu, což způsobuje ochablost a ztrátu vitality.

 

Celý článek...