Energie nejen pro děti

Chystáte se na výlet s dětmi? Nezapomeňte do batůžku přibalit PIKNIK nebo PIKAO. Zahuštěným slazeným mlékem zajistíte doplnění energie, zaženete hlad a jeho chuť vás zaručeně nezklame.

 

Celý článek...

Aktuální číslo

2018_duben

ke stažení v pdf

For Babies
Jihlava PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Pátek, 05 Září 2008 10:19
V Jihlavě vyrazte třeba do podzemí.
Jihlavské podzemí je významnou historickou stavební památkou města. Co do rozsahu podzemního labyrintu přímo pod městskou zástavbou je po Znojmu druhým největším na území naší republiky. Jeho celková délka činí 25 km a zaujímá plochu 50 000 m2.

Krásy Jihlavy můžete obdivovat i z vyhlídkové věže Brána Matky Boží.

Aqua club ORCA je nově otevřeným centrem kojeneckého plavání v Jihlavě. Je tu bazén, sauna, herna, kočárkárna a sociální zařízení.
Ty úplně nejmenší děti, tedy od narození do 4 měsíců, navštěvují individuální lekce plavání ve speciální vaničce.
Pro děti od 4 měsíců do 5-ti let jsou určeny kurzy plavání v bazénu se slanou vodou. Děti jsou rozděleny do skupinek 6 – 8 dětí podle věku a pokročilosti. Klub nabízí i aquaerobic pro ženy, saunování dětí a rodičů, plavání pro těhulky atd.

Příznivé sněhové podmínky Českomoravské vrchoviny umožňují hojně využívat terén v okolí města Jihlavy pro běžecké tratě. Nejvíce upravených stop je na Čeřínku. Drtivá většina běžkařů však využívá možnosti vyšlápnutí si vlastní stopy. Každý rok se tak na známých místech v okolí Jihlavy objevují vyšlápnuté stopy.

Pro milovníky sjezdového lyžování jsou k dispozici svahy s lyžařskými vleky a pro cyklisty cyklotrasy.

Více informací, zajímavé odkazy a program kulturních akcí v Jihlavě a okolí najdete na www.jihlava.cz

Maminky, žijete v tomto městě nebo vás uchvátilo jako turisty? Podělte se s ostatními maminkami o to, co vás ve městě nebo okolí nejvíce zaujalo. Kam jste tady vyrazila s dětmi? Znáte tu nějakou příjemnou nekuřáckou restauraci s milou obsluhou vhodnou pro rodinu s dětmi? Napište maminkám své tipy pro výlety.
 
 
25 Let hranice, kdy začíná pleť stárnout

problem_skinZnámky stárnutí se časem mění. zprvu  začínají jako drobné mělké vrásky a kůže ztrácí jas a pevnost. S přibývajícím časem se vrásky rozšiřují a prohlubují, pokožka ztrácí svou kompaktnost, hydrataci a výživu, což způsobuje ochablost a ztrátu vitality.

 

Celý článek...