Energie nejen pro děti

Chystáte se na výlet s dětmi? Nezapomeňte do batůžku přibalit PIKNIK nebo PIKAO. Zahuštěným slazeným mlékem zajistíte doplnění energie, zaženete hlad a jeho chuť vás zaručeně nezklame.

 

Celý článek...

Aktuální číslo

2018_duben

ke stažení v pdf

For Babies
Strakonice PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Čtvrtek, 04 Září 2008 11:28
Když se řekne Strakonice, vybaví se většině lidí dudy a samozřejmě i ty ve Strakonicích můžete potkat na jednom z kruhových objezdů.
Pýchou města je národní kulturní památka strakonický hrad ležící na soutoku řek Otavy a Volyňky. Středověký hrad ze 13. století prošel řadou úprav, a tak zde najdeme stavební prvky několika architektonických slohů.

Na sportovce čeká in-line dráha dlouhá 515 m.

Cyklisté, bruslaři a maminky s kočárky si také můžou projet 3 kilometrovou trasu vedoucí od Měšťanského pivovaru Strakonice do Nového Dražejova (Podskalí). Stezka je rozdělená na dva pruhy - zvlášť je pro pěší a zvlášť pro cyklisty a bruslaře


Na Strakonickém letišti si můžete objednat vyhlídkový let. pro 3 osoby a prohlédnout si město z ptačí perspektivy.

S dětmi určitě vyrazte do Rennerových sadů, kde je dětské hřiště, lavičky a empírový gloriet

V parčíku s lavičkami za hradem zase můžete navštívit Hradní safari (zakrské kozičky), koně ve výběhu pana Poláka

Sportovci můžou vyrazit do plaveckého areálu. Ve vnitřním areálu je velký bazén, vířivka, tobogán, parní lázeň, fitness atd. V letní areálu se můžou děti vyřádit ve velkém bazénu, dětském bazénu, na tobogánu, skluzavkách, sportovním hřišti, nebo minigolfu.

V domě kultury vždy jednu sobotu nebo neděli hrají pohádková představení pro děti.

restaurace pro děti

Více informací, zajímavé odkazy a program kulturních akcí ve Strakonicích a okolí a také restaurace vhodné pro děti, najdete na www.strakonice.cz


Maminky, žijete v tomto městě nebo vás uchvátilo jako turisty? Podělte se s ostatními maminkami o to, co vás ve městě nebo okolí nejvíce zaujalo. Kam jste tady vyrazila s dětmi? Znáte tu nějakou příjemnou nekuřáckou restauraci s milou obsluhou vhodnou pro rodinu s dětmi? Napište maminkám své tipy pro výlety.
 
 
Jarní kolekce sandálů TEVA nabízí pohodlí i styl

02TEVA, tradiční značka v sekci otevřené obuvi, přichází s novou kolekcí plnou nadčasových sandálů, módních bot i pohodlných flip-flopů. Obuv je charakteristická svou odolností a maximálním pohodlím, které majitel ocení při dlouhých pěších výletech přírodou i při procházkách ulicemi velkoměsta. TEVA tak pokrývá nejen segment outdooru, ve kterém se pohybuje od roku 1984, ale současně se také zabydluje v sekci módních trendů.

Sandále Teva se nyní prodávají ve vice než 40 zemích po celém světě. Další informace naleznete na www.teva-eu.com.

 

Celý článek...