Energie nejen pro děti

Chystáte se na výlet s dětmi? Nezapomeňte do batůžku přibalit PIKNIK nebo PIKAO. Zahuštěným slazeným mlékem zajistíte doplnění energie, zaženete hlad a jeho chuť vás zaručeně nezklame.

 

Celý článek...

Aktuální číslo

2018_duben

ke stažení v pdf

Český Krumlov PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Čtvrtek, 04 Září 2008 11:24
Město Český Krumlov je zapsané v seznamu světového dědictví Unesco.
Státní hrad a zámek Český Krumlov patří svou architektonickou úrovní, kulturní tradicí i svou rozlohou mezi nejvýznamnější památky středoevropské oblasti. Mezi další nej, kam můžete s dětmi vyrazit patří Observatoř Kleť, která je nejvýše položenou astronomickou observatoří v Čechách.
Zajímavé jsou určitě i plavby lodí s vyprávěním o historii nejen Českého Krumlova.

Okolí Českého Krumlova přímo vybízí turistice, cyklistce, lyžování, rybaření a dalším aktivitám.

V létě je vyhledávanou oblastí nedaleko Českého Krumlova nádrž Lipno.

Více informací, zajímavé odkazy a program kulturních akcí v Českém Krumlově a okolí najdete na http://www.ckrumlov.info/docs/cz/kaktualita.xml

Maminky, žijete v tomto městě nebo vás uchvátilo jako turisty? Podělte se s ostatními maminkami o to, co vás ve městě nebo okolí nejvíce zaujalo. Kam jste tady vyrazila s dětmi? Znáte tu nějakou příjemnou nekuřáckou restauraci s milou obsluhou vhodnou pro rodinu s dětmi? Napište maminkám své tipy pro výlety.
 
 
Dárek, který pomáhá
sue02Máme pro vás tip na dáreček, který udělá a radost a také pomůže. Nezisková organizace Sue Ryder, která se stará o seniory a jejich blízké nabízí všem, kteří chtějí potěšit a zároveň pomoci možnost, jak to provést. Spustila stránku www.darekprosueryder.cz kde najdete to, co potřebují senioři v domově pro seniory nejvíce. Vybrat tak můžete například inhalační pomůcky, zdravotní křeslo, nebo pomoc fyzioterapeuta. Každou darovanou korunu pak v Sue Ryder promění na laskavou péči o své klienty.

Celý článek...