Energie nejen pro děti

Chystáte se na výlet s dětmi? Nezapomeňte do batůžku přibalit PIKNIK nebo PIKAO. Zahuštěným slazeným mlékem zajistíte doplnění energie, zaženete hlad a jeho chuť vás zaručeně nezklame.

 

Celý článek...

Aktuální číslo

2018_duben

ke stažení v pdf

For Babies
Český Krumlov PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Čtvrtek, 04 Září 2008 11:24
Město Český Krumlov je zapsané v seznamu světového dědictví Unesco.
Státní hrad a zámek Český Krumlov patří svou architektonickou úrovní, kulturní tradicí i svou rozlohou mezi nejvýznamnější památky středoevropské oblasti. Mezi další nej, kam můžete s dětmi vyrazit patří Observatoř Kleť, která je nejvýše položenou astronomickou observatoří v Čechách.
Zajímavé jsou určitě i plavby lodí s vyprávěním o historii nejen Českého Krumlova.

Okolí Českého Krumlova přímo vybízí turistice, cyklistce, lyžování, rybaření a dalším aktivitám.

V létě je vyhledávanou oblastí nedaleko Českého Krumlova nádrž Lipno.

Více informací, zajímavé odkazy a program kulturních akcí v Českém Krumlově a okolí najdete na http://www.ckrumlov.info/docs/cz/kaktualita.xml

Maminky, žijete v tomto městě nebo vás uchvátilo jako turisty? Podělte se s ostatními maminkami o to, co vás ve městě nebo okolí nejvíce zaujalo. Kam jste tady vyrazila s dětmi? Znáte tu nějakou příjemnou nekuřáckou restauraci s milou obsluhou vhodnou pro rodinu s dětmi? Napište maminkám své tipy pro výlety.
 
 
25 Let hranice, kdy začíná pleť stárnout

problem_skinZnámky stárnutí se časem mění. zprvu  začínají jako drobné mělké vrásky a kůže ztrácí jas a pevnost. S přibývajícím časem se vrásky rozšiřují a prohlubují, pokožka ztrácí svou kompaktnost, hydrataci a výživu, což způsobuje ochablost a ztrátu vitality.

 

Celý článek...