Energie nejen pro děti

Chystáte se na výlet s dětmi? Nezapomeňte do batůžku přibalit PIKNIK nebo PIKAO. Zahuštěným slazeným mlékem zajistíte doplnění energie, zaženete hlad a jeho chuť vás zaručeně nezklame.

 

Celý článek...

Aktuální číslo

2018_duben

ke stažení v pdf

České Budějovice PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Čtvrtek, 04 Září 2008 11:23
Krásy Českých Budějovic můžete poznávat třeba z loďky nebo raftu.
Vynechat určitě nemůžete ani jedno z nejkrásnějších náměstí a vydat se můžete také hledat zbytky původního opevnění, jehož součástí je Rabštejnská věž.

S dětmi se můžete vydat i do zdejšího planetária.

V okolí najdete nejkrásnější český zámek Hluboká nad Vltavou.

Více informací, zajímavé odkazy a program kulturních akcí v Českých Budějovicích a okolí najdete na www.c-budejovice.cz/cz

Maminky, žijete v tomto městě nebo vás uchvátilo jako turisty? Podělte se s ostatními maminkami o to, co vás ve městě nebo okolí nejvíce zaujalo. Kam jste tady vyrazila s dětmi? Znáte tu nějakou příjemnou nekuřáckou restauraci s milou obsluhou vhodnou pro rodinu s dětmi? Napište maminkám své tipy pro výlety.
 
 
Dárek, který pomáhá
sue02Máme pro vás tip na dáreček, který udělá a radost a také pomůže. Nezisková organizace Sue Ryder, která se stará o seniory a jejich blízké nabízí všem, kteří chtějí potěšit a zároveň pomoci možnost, jak to provést. Spustila stránku www.darekprosueryder.cz kde najdete to, co potřebují senioři v domově pro seniory nejvíce. Vybrat tak můžete například inhalační pomůcky, zdravotní křeslo, nebo pomoc fyzioterapeuta. Každou darovanou korunu pak v Sue Ryder promění na laskavou péči o své klienty.

Celý článek...