Energie nejen pro děti

Chystáte se na výlet s dětmi? Nezapomeňte do batůžku přibalit PIKNIK nebo PIKAO. Zahuštěným slazeným mlékem zajistíte doplnění energie, zaženete hlad a jeho chuť vás zaručeně nezklame.

 

Celý článek...

Aktuální číslo

2018_duben

ke stažení v pdf

For Babies
Nyburk PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Čtvrtek, 04 Září 2008 11:19
V Nymburce jako by se zastavil čas. Přivítá vás nymburské opevnění, pod kterým se rozkládá park, který přímo vybízí k procházkám s kočárkem nebo příjemně strávenému dni na jedné z mnoha kulturních akcí, které se tu pořádají. Okolní příroda přímo vybízí k pěší i cykloturistice.

Více informací, zajímavé odkazy a program kulturních akcí v Nymburce a okolí najdete http://www.mesto-nymburk.cz/www/

Maminky, žijete v tomto městě nebo vás uchvátilo jako turisty? Podělte se s ostatními maminkami o to, co vás ve městě nebo okolí nejvíce zaujalo. Kam jste tady vyrazila s dětmi? Znáte tu nějakou příjemnou nekuřáckou restauraci s milou obsluhou vhodnou pro rodinu s dětmi? Napište maminkám své tipy pro výlety.
 
 
25 Let hranice, kdy začíná pleť stárnout

problem_skinZnámky stárnutí se časem mění. zprvu  začínají jako drobné mělké vrásky a kůže ztrácí jas a pevnost. S přibývajícím časem se vrásky rozšiřují a prohlubují, pokožka ztrácí svou kompaktnost, hydrataci a výživu, což způsobuje ochablost a ztrátu vitality.

 

Celý článek...