Energie nejen pro děti

Chystáte se na výlet s dětmi? Nezapomeňte do batůžku přibalit PIKNIK nebo PIKAO. Zahuštěným slazeným mlékem zajistíte doplnění energie, zaženete hlad a jeho chuť vás zaručeně nezklame.

 

Celý článek...

Aktuální číslo

2018_duben

ke stažení v pdf

For Babies
Most PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Středa, 03 Září 2008 16:36
V Mostě najdete vyžití hlavně v Aquadromu a na Autodromu a Hipodromu.
V Aquadromu na vás čekají dva zakryté tobogány, divoká řeka, whirpool, hydromasáže, plavecký bazén, samostatný dětský bazének se soustavou chrličů vody, lezecká síť nad vodou, skluzavky, hrací fontánky, minigolf, sauna, parní komora, masáže, solárium a mokré občerstvení. Autodrom Most je jedním ze dvou specializovaných závodních okruhů v České republice. Při automobilových závodech jsou samozřejmostí doprovodné programy pro děti.

Hipodrom Most je unikátní dostihová dráha světových parametrů patří v současné době mezi čtyři závodiště kategorie ,,A" v České republice. S dětmi se tu můžete objednat na vyjížďky na koních, pokud ale fandítě spíše bruslení, můžete tu využít novou in-line dráhu.

Milovníci kultury si určitě nemůžou nechat ujít unikátní kostel Nanebevzetí Panny Marie, který před sbouráním starého Mostu museli naložit a převézt na náhradní místo.

Výlet si můžete udělat i na hrad Hněvín ze 13.století, kde můžete posedět v restauraci, vystoupit na vyhlídkovou věž, v noci navštívit hvězdárnu nebo v létě shlédnout divadelní představení či koncert.


Více informací a užitečné odkazy na www.imostecko.cz

Maminky, žijete v tomto městě nebo vás uchvátilo jako turisty? Podělte se s ostatními maminkami o to, co vás ve městě nebo okolí nejvíce zaujalo. Kam jste tady vyrazila s dětmi? Znáte tu nějakou příjemnou nekuřáckou restauraci s milou obsluhou vhodnou pro rodinu s dětmi? Napište maminkám své tipy pro výlety.
 
 
25 Let hranice, kdy začíná pleť stárnout

problem_skinZnámky stárnutí se časem mění. zprvu  začínají jako drobné mělké vrásky a kůže ztrácí jas a pevnost. S přibývajícím časem se vrásky rozšiřují a prohlubují, pokožka ztrácí svou kompaktnost, hydrataci a výživu, což způsobuje ochablost a ztrátu vitality.

 

Celý článek...