Energie nejen pro děti

Chystáte se na výlet s dětmi? Nezapomeňte do batůžku přibalit PIKNIK nebo PIKAO. Zahuštěným slazeným mlékem zajistíte doplnění energie, zaženete hlad a jeho chuť vás zaručeně nezklame.

 

Celý článek...

Aktuální číslo

2018_duben

ke stažení v pdf

For Babies
Chomutov PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Středa, 03 Září 2008 16:35
V Chomutově si můžete s dětmi užívat za každého počasí.
Za návštěvu určitě stojí Největší Zoo v ČR – Podkrušnohorský Zoopark. Více o ní najdete v rubrice ZOO.
Pokud do Chomutova zamíříte za teplého počasí, nenechte si ujít vykoupání v bývalém kamencovém lomu. Kamencové jezero se zdraví prospěšnou vodou je unikát a je jediné na světě. A na děti tu čeká obrovská lochneská příšera! Vybrat si můžete i mezi travnatou a písčitou pláží.

Kamp u Kamencového jezera nabízí příjemný komfort a v přilehlém letním kině, můžete příjemně strávit večer.
Sportovně založené děti si určitě také oblíbí hřiště na minigolf.

Pokud do Chomutova zamíříte za chladného počasí, můžete si s dětmi zaplavat v městských lázních nebo navštívit jedno ze dvou kin.

Pro cyklisty a milovníky túr nabízí Chomutov hned několik tras k vyjížďkám a procházkám, na které můžete vyrazit i s kočárkem.

Více informací na http://www.chomutov-mesto.cz/

Maminky, žijete v tomto městě nebo vás uchvátilo jako turisty? Podělte se s ostatními maminkami o to, co vás ve městě nebo okolí nejvíce zaujalo. Kam jste tady vyrazila s dětmi? Znáte tu nějakou příjemnou nekuřáckou restauraci s milou obsluhou vhodnou pro rodinu s dětmi? Napište maminkám své tipy pro výlety.
 
 
25 Let hranice, kdy začíná pleť stárnout

problem_skinZnámky stárnutí se časem mění. zprvu  začínají jako drobné mělké vrásky a kůže ztrácí jas a pevnost. S přibývajícím časem se vrásky rozšiřují a prohlubují, pokožka ztrácí svou kompaktnost, hydrataci a výživu, což způsobuje ochablost a ztrátu vitality.

 

Celý článek...