Energie nejen pro děti

Chystáte se na výlet s dětmi? Nezapomeňte do batůžku přibalit PIKNIK nebo PIKAO. Zahuštěným slazeným mlékem zajistíte doplnění energie, zaženete hlad a jeho chuť vás zaručeně nezklame.

 

Celý článek...

Aktuální číslo

2018_duben

ke stažení v pdf

For Babies
Ústí nad Labem PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Středa, 03 Září 2008 16:34
Ústí nad Labem reprezentuje Zoo s bílým tygrem. Více o Zoo se dozvíte v rubrice Zoo.
Nejvýznamnější kulturní památkou v Ústí je tajemný hrad Střekov. Zachovalé kemenné zdi se střídají z rozbořeným opevněním, které jen v obrysech naznačuje, jak majestátná kdysi tato stavba, vystavěná za účelem chránit labskou obchodní stezku, byla. Turisti ocení vynikající jídlo ve zdejší gotické restauraci a terasu s výhledem na malebné kopce Českého středohoří.

Příjemně poobědvat můžete také na vyhlídkové věži Větruše.
Ústí nad Labem nabízí také několik sportovišť a plavecký bazén.

Na své si přijdou i milovníci procházek v přírodě. V Českém středohoří můžete objevit řadu turistických tras, které vedou téměř nedotčenou přírodou, okolo vysokých kopců a zbytků zřícenin hradů.

Více informací a tajemné příběhy z historie města najdete na http://www.hrad-strekov.cz/usti-nad-labem.php

Maminky, žijete v tomto městě nebo vás uchvátilo jako turisty? Podělte se s ostatními maminkami o to, co vás ve městě nebo okolí nejvíce zaujalo. Kam jste tady vyrazila s dětmi? Znáte tu nějakou příjemnou nekuřáckou restauraci s milou obsluhou vhodnou pro rodinu s dětmi? Napište maminkám své tipy pro výlety.
Aktualizováno Středa, 03 Září 2008 16:35
 
 
25 Let hranice, kdy začíná pleť stárnout

problem_skinZnámky stárnutí se časem mění. zprvu  začínají jako drobné mělké vrásky a kůže ztrácí jas a pevnost. S přibývajícím časem se vrásky rozšiřují a prohlubují, pokožka ztrácí svou kompaktnost, hydrataci a výživu, což způsobuje ochablost a ztrátu vitality.

 

Celý článek...