Energie nejen pro děti

Chystáte se na výlet s dětmi? Nezapomeňte do batůžku přibalit PIKNIK nebo PIKAO. Zahuštěným slazeným mlékem zajistíte doplnění energie, zaženete hlad a jeho chuť vás zaručeně nezklame.

 

Celý článek...

Aktuální číslo

2018_duben

ke stažení v pdf

Zoo Praha PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Středa, 27 Srpen 2008 16:37

Zoologickou zahradu Praha snad ani není potřeba představovat. Prohlédnout si tu můžete celkem 665 druhů zvířat od malých rybiček, přes zebry až po obrovské slony. Na děti tu čekají i hrací koutky a samozřejmostí jsou přebalovací místnosti.

 

 

 

 

 

Otevírací doba:
Duben, květen, září, říjen: 9.00 - 18.00
Červen, červenec, srpen: 9.00 - 19.00
Březen: 9.00 - 17.00
Listopad, prosinec, leden, únor: 9.00 - 16.00

 

 

 

 

 

 

Aktuální akce a zajímavosti ze ZOO se dozvíte na www.zoopraha.cz, kde si také můžete užít virtuální prohlídku zahrady.

Aktualizováno Středa, 03 Září 2008 16:55
 
 
Krajková TRIOLA v trendy barvě

triola2Tělovou barvu prádla tzv. "body"  uvítáme hlavně v jarních a letních dnech. Nejvíce se totiž hodí pod bílá trika, halenky a topy. Tělová barva totiž pod nimi neprosvítá a snadno splyne s barvou naší pokožky. Tento model jezhotoven z atraktivní jemné krajky. Podprsenka má má tence vyztužené koše, sešité ze tří dílů do tzv. T-švu, který zafixuje prsa v ideální výšce a zajistí jejich přirozeně kulatý tvar. Přesah elastické krajky v dekoltu pojme i menší asymetrii prsou. Krajkový design doplňuje něžná mašlička na středu a krajka protažená do ramínek. Najdete ve vybraných velikostech košů od B do G.

Celý článek...

Kam s dětmi

Divadla
Kina
Města
Zoo