Energie nejen pro děti

Chystáte se na výlet s dětmi? Nezapomeňte do batůžku přibalit PIKNIK nebo PIKAO. Zahuštěným slazeným mlékem zajistíte doplnění energie, zaženete hlad a jeho chuť vás zaručeně nezklame.

 

Celý článek...

Aktuální číslo

2018_duben

ke stažení v pdf

Zoo Ostrava PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Středa, 27 Srpen 2008 16:36
V moderní Zoologické zahradě v Ostravě se pobaví nejmenší děti i školáci. Na děti tu čeká dětský Zookoutek a hřiště. O miminka se maminky můžou v klidu postarat v baby roomu a nechybí samozřejmě ani stánky s občerstvením, kde můžete nabrat sílu pro další zábavu v ZOO.

ZOO je otevřena celý rok o 9:00, od listopadu do ledna zavírá v 16:00, v únoru v 17:00, v březnu, září a říjnu do 18:00 a v hlavní sezóně od dubna do srpna, tu s dětmi můžete trávit čas až do 19:00.

Aktuální akce a zajímavosti ze ZOO se dozvíte na www.zooostrava.cz

 
 
Dárek, který pomáhá
sue02Máme pro vás tip na dáreček, který udělá a radost a také pomůže. Nezisková organizace Sue Ryder, která se stará o seniory a jejich blízké nabízí všem, kteří chtějí potěšit a zároveň pomoci možnost, jak to provést. Spustila stránku www.darekprosueryder.cz kde najdete to, co potřebují senioři v domově pro seniory nejvíce. Vybrat tak můžete například inhalační pomůcky, zdravotní křeslo, nebo pomoc fyzioterapeuta. Každou darovanou korunu pak v Sue Ryder promění na laskavou péči o své klienty.

Celý článek...

Kam s dětmi

Divadla
Kina
Města
Zoo