Energie nejen pro děti

Chystáte se na výlet s dětmi? Nezapomeňte do batůžku přibalit PIKNIK nebo PIKAO. Zahuštěným slazeným mlékem zajistíte doplnění energie, zaženete hlad a jeho chuť vás zaručeně nezklame.

 

Celý článek...

Aktuální číslo

2018_duben

ke stažení v pdf

Zoo Ostrava PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Středa, 27 Srpen 2008 16:36
V moderní Zoologické zahradě v Ostravě se pobaví nejmenší děti i školáci. Na děti tu čeká dětský Zookoutek a hřiště. O miminka se maminky můžou v klidu postarat v baby roomu a nechybí samozřejmě ani stánky s občerstvením, kde můžete nabrat sílu pro další zábavu v ZOO.

ZOO je otevřena celý rok o 9:00, od listopadu do ledna zavírá v 16:00, v únoru v 17:00, v březnu, září a říjnu do 18:00 a v hlavní sezóně od dubna do srpna, tu s dětmi můžete trávit čas až do 19:00.

Aktuální akce a zajímavosti ze ZOO se dozvíte na www.zooostrava.cz

 
 
Krajková TRIOLA v trendy barvě

triola2Tělovou barvu prádla tzv. "body"  uvítáme hlavně v jarních a letních dnech. Nejvíce se totiž hodí pod bílá trika, halenky a topy. Tělová barva totiž pod nimi neprosvítá a snadno splyne s barvou naší pokožky. Tento model jezhotoven z atraktivní jemné krajky. Podprsenka má má tence vyztužené koše, sešité ze tří dílů do tzv. T-švu, který zafixuje prsa v ideální výšce a zajistí jejich přirozeně kulatý tvar. Přesah elastické krajky v dekoltu pojme i menší asymetrii prsou. Krajkový design doplňuje něžná mašlička na středu a krajka protažená do ramínek. Najdete ve vybraných velikostech košů od B do G.

Celý článek...

Kam s dětmi

Divadla
Kina
Města
Zoo