Energie nejen pro děti

Chystáte se na výlet s dětmi? Nezapomeňte do batůžku přibalit PIKNIK nebo PIKAO. Zahuštěným slazeným mlékem zajistíte doplnění energie, zaženete hlad a jeho chuť vás zaručeně nezklame.

 

Celý článek...

Aktuální číslo

2018_duben

ke stažení v pdf

Zoo Liberec PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Středa, 27 Srpen 2008 16:35
Liberecká zoologická zahrada je nejstarší zahradou na historickém území Československa. Vznikla roku 1919. Liberecká ZOO chová přes 170 druhů zvířat. Pouze v ZOO Liberec můžete spatřit největší chovnou skupinu šimpanzů v České republice v a unikátní bílou formu tygra indického. Děti si jistě užijí například v kontaktní Zoo, kde si můžou pohladit kozy nebo morčátka.

Otevírací doba:
duben – říjen 8 - 18 hodin
listopad – březen 8 - 17 hodin

Aktuální akce a zajímavosti ze ZOO se dozvíte na www.zooliberec.cz

 
 
Dárek, který pomáhá
sue02Máme pro vás tip na dáreček, který udělá a radost a také pomůže. Nezisková organizace Sue Ryder, která se stará o seniory a jejich blízké nabízí všem, kteří chtějí potěšit a zároveň pomoci možnost, jak to provést. Spustila stránku www.darekprosueryder.cz kde najdete to, co potřebují senioři v domově pro seniory nejvíce. Vybrat tak můžete například inhalační pomůcky, zdravotní křeslo, nebo pomoc fyzioterapeuta. Každou darovanou korunu pak v Sue Ryder promění na laskavou péči o své klienty.

Celý článek...

Kam s dětmi

Divadla
Kina
Města
Zoo