Energie nejen pro děti

Chystáte se na výlet s dětmi? Nezapomeňte do batůžku přibalit PIKNIK nebo PIKAO. Zahuštěným slazeným mlékem zajistíte doplnění energie, zaženete hlad a jeho chuť vás zaručeně nezklame.

 

Celý článek...

Aktuální číslo

2018_duben

ke stažení v pdf

For Babies
Zoo Olomouc PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Středa, 27 Srpen 2008 16:34
Nejen s dětmi, ale i se psem, můžete zavítat do Zoologické zahrady v Olomouci. Děti se určitě nejvíce vyřádí ve výběhu za makaky červenolícími. Cesta výběhem je jen pro odvážné a také disciplinované návštěvníky. Nejdříve projdete přes visutou lávku, kde se již můžete setkat s opicemi. Lávka je místy až deset metrů nad údolíčkem, ve kterém se výběh nachází a při procházení se mírně pohybuje.

Otevírací doba:
leden, únor: 8.00 h -- 16.00 h
březen: 8.00 h -- 16.30 h
duben až srpen: 8.00 h -- 18.00 h
září: 8.00 h -- 16.30 h
říjen až prosinec: 8.00 h -- 16.00 h

Aktuální akce a zajímavosti ze ZOO se dozvíte na www.zooolomouc.com, kde si také můžete prohlédnout mapu s umístěním všech zvířat.
A jeden tip pro starší děti: Mapu Zoo si vytiskněte a hned za bránou Zoo se rozejděte různými směry. Cíl si určete u jedné z expozic a schválně, kdo tam dorazí dříve? Dobrodružství může začít!

 
 
25 Let hranice, kdy začíná pleť stárnout

problem_skinZnámky stárnutí se časem mění. zprvu  začínají jako drobné mělké vrásky a kůže ztrácí jas a pevnost. S přibývajícím časem se vrásky rozšiřují a prohlubují, pokožka ztrácí svou kompaktnost, hydrataci a výživu, což způsobuje ochablost a ztrátu vitality.

 

Celý článek...

Kam s dětmi

Divadla
Kina
Města
Zoo