Energie nejen pro děti

Chystáte se na výlet s dětmi? Nezapomeňte do batůžku přibalit PIKNIK nebo PIKAO. Zahuštěným slazeným mlékem zajistíte doplnění energie, zaženete hlad a jeho chuť vás zaručeně nezklame.

 

Celý článek...

Aktuální číslo

2018_duben

ke stažení v pdf

Zoo Olomouc PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Středa, 27 Srpen 2008 16:34
Nejen s dětmi, ale i se psem, můžete zavítat do Zoologické zahrady v Olomouci. Děti se určitě nejvíce vyřádí ve výběhu za makaky červenolícími. Cesta výběhem je jen pro odvážné a také disciplinované návštěvníky. Nejdříve projdete přes visutou lávku, kde se již můžete setkat s opicemi. Lávka je místy až deset metrů nad údolíčkem, ve kterém se výběh nachází a při procházení se mírně pohybuje.

Otevírací doba:
leden, únor: 8.00 h -- 16.00 h
březen: 8.00 h -- 16.30 h
duben až srpen: 8.00 h -- 18.00 h
září: 8.00 h -- 16.30 h
říjen až prosinec: 8.00 h -- 16.00 h

Aktuální akce a zajímavosti ze ZOO se dozvíte na www.zooolomouc.com, kde si také můžete prohlédnout mapu s umístěním všech zvířat.
A jeden tip pro starší děti: Mapu Zoo si vytiskněte a hned za bránou Zoo se rozejděte různými směry. Cíl si určete u jedné z expozic a schválně, kdo tam dorazí dříve? Dobrodružství může začít!

 
 
Krajková TRIOLA v trendy barvě

triola2Tělovou barvu prádla tzv. "body"  uvítáme hlavně v jarních a letních dnech. Nejvíce se totiž hodí pod bílá trika, halenky a topy. Tělová barva totiž pod nimi neprosvítá a snadno splyne s barvou naší pokožky. Tento model jezhotoven z atraktivní jemné krajky. Podprsenka má má tence vyztužené koše, sešité ze tří dílů do tzv. T-švu, který zafixuje prsa v ideální výšce a zajistí jejich přirozeně kulatý tvar. Přesah elastické krajky v dekoltu pojme i menší asymetrii prsou. Krajkový design doplňuje něžná mašlička na středu a krajka protažená do ramínek. Najdete ve vybraných velikostech košů od B do G.

Celý článek...

Kam s dětmi

Divadla
Kina
Města
Zoo