Energie nejen pro děti

Chystáte se na výlet s dětmi? Nezapomeňte do batůžku přibalit PIKNIK nebo PIKAO. Zahuštěným slazeným mlékem zajistíte doplnění energie, zaženete hlad a jeho chuť vás zaručeně nezklame.

 

Celý článek...

Aktuální číslo

2018_duben

ke stažení v pdf

Zoo Dvůr Králové PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Středa, 27 Srpen 2008 16:33

Jedna z nejkrásnějších a nejnavštěvovanějších Zoologických zahrad v České republice. Bez problémů se tu můžete pohybovat s kočárkem, protože veškeré expozice jsou bezbariérové. Samozřejmostí je dětské hřiště, dětské koutky a kontaktní zoo. V létě se můžete cítit jako v Africe v dvoupatrovém Safaribusu, ze kterého budete pozorovat prohánějící se stáda zvířat. Pro vaše psy jsou v areálu připraveny psí napáječky. V ceně vstupného, je i parkovné u ZOO!

 

 

Otevírací doba:

VÁNOČNÍ ZOO (leden, prosinec) 9 -19 hod.
ZIMNÍ SEZÓNA (únor – konec dubna, konec říjen – listopad) 9 -16 hod.
MEZISEZÓNA (přelom dubna/května a začátek října) 9 -17 hod.
TÝDEN DUCHů (přelom října/listopadu) 9 -17 hod.
LETNÍ SEZÓNA (začátek května – přelom září/říjen) 9 -18 hod.
VEČERNÍ SAFARI (červenec - srpen) 19.30 -21.30 hod.
Pozor, otevírací doba se mění v souvislosti s počasím. Než tedy vyrazíte, podívejte se na aktuality na www.zoodk.cz

Aktualizováno Středa, 03 Září 2008 16:56
 
 
Krajková TRIOLA v trendy barvě

triola2Tělovou barvu prádla tzv. "body"  uvítáme hlavně v jarních a letních dnech. Nejvíce se totiž hodí pod bílá trika, halenky a topy. Tělová barva totiž pod nimi neprosvítá a snadno splyne s barvou naší pokožky. Tento model jezhotoven z atraktivní jemné krajky. Podprsenka má má tence vyztužené koše, sešité ze tří dílů do tzv. T-švu, který zafixuje prsa v ideální výšce a zajistí jejich přirozeně kulatý tvar. Přesah elastické krajky v dekoltu pojme i menší asymetrii prsou. Krajkový design doplňuje něžná mašlička na středu a krajka protažená do ramínek. Najdete ve vybraných velikostech košů od B do G.

Celý článek...

Kam s dětmi

Divadla
Kina
Města
Zoo