Energie nejen pro děti

Chystáte se na výlet s dětmi? Nezapomeňte do batůžku přibalit PIKNIK nebo PIKAO. Zahuštěným slazeným mlékem zajistíte doplnění energie, zaženete hlad a jeho chuť vás zaručeně nezklame.

 

Celý článek...

Aktuální číslo

2018_duben

ke stažení v pdf

Středočeský kraj PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Středa, 27 Srpen 2008 15:46
Kino Mír – Beroun
Širokoúhlé kino
Kino najdete v ulici Politických vězňů. Promítá v 17:30, 18:30 a 20:00.
Program kina na sweb.cz/kino.beroun

Kino 99 – Kolín
Městské kino
Kino najdete ve Smetanově ulici. Promítá od 19:15.
Program kina na www.kino.kolin.cz

Cinestar – Mladá Boleslav
Multikino s možností rezervací on-line. Multikino splňuje vysoký standard technické kvality zvuku (Dolby Digital), obrazu a diváckého pohodlí (kvalitní sezení a klimatizace). Pojetí interiérových prostorů umožňuje ze všech pozic vynikající rozhled, komfortní luxusní sedadla pak nabízí optimální volnost.
Kino najdete na třídě Václava Klementa. Promítání už od 12:00
Více informací najdete na www.cinestar.cz

Kinokavárna Svět – Mladá Boleslav
Výběr filmů je zaměřen především na evropskou a domácí produkci, která získává v posledních letech stále větší oblibu u návštěvníků kin. Kinokavárna nabízí příjemné posezení s možností občerstvení během projekce. Kapacita kinokavárny je 88 míst, promítací dny jsou pondělí a úterý od 20:00 hodin.
Kinokavárnu najdete v Tylově ulici.
Více informací na www.kssvet.cz/index.phtml?kavarna 
 
Krajková TRIOLA v trendy barvě

triola2Tělovou barvu prádla tzv. "body"  uvítáme hlavně v jarních a letních dnech. Nejvíce se totiž hodí pod bílá trika, halenky a topy. Tělová barva totiž pod nimi neprosvítá a snadno splyne s barvou naší pokožky. Tento model jezhotoven z atraktivní jemné krajky. Podprsenka má má tence vyztužené koše, sešité ze tří dílů do tzv. T-švu, který zafixuje prsa v ideální výšce a zajistí jejich přirozeně kulatý tvar. Přesah elastické krajky v dekoltu pojme i menší asymetrii prsou. Krajkový design doplňuje něžná mašlička na středu a krajka protažená do ramínek. Najdete ve vybraných velikostech košů od B do G.

Celý článek...

Kam s dětmi

Divadla
Kina
Města
Zoo