Energie nejen pro děti

Chystáte se na výlet s dětmi? Nezapomeňte do batůžku přibalit PIKNIK nebo PIKAO. Zahuštěným slazeným mlékem zajistíte doplnění energie, zaženete hlad a jeho chuť vás zaručeně nezklame.

 

Celý článek...

Aktuální číslo

2018_duben

ke stažení v pdf

Středočeský kraj PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Středa, 27 Srpen 2008 15:46
Kino Mír – Beroun
Širokoúhlé kino
Kino najdete v ulici Politických vězňů. Promítá v 17:30, 18:30 a 20:00.
Program kina na sweb.cz/kino.beroun

Kino 99 – Kolín
Městské kino
Kino najdete ve Smetanově ulici. Promítá od 19:15.
Program kina na www.kino.kolin.cz

Cinestar – Mladá Boleslav
Multikino s možností rezervací on-line. Multikino splňuje vysoký standard technické kvality zvuku (Dolby Digital), obrazu a diváckého pohodlí (kvalitní sezení a klimatizace). Pojetí interiérových prostorů umožňuje ze všech pozic vynikající rozhled, komfortní luxusní sedadla pak nabízí optimální volnost.
Kino najdete na třídě Václava Klementa. Promítání už od 12:00
Více informací najdete na www.cinestar.cz

Kinokavárna Svět – Mladá Boleslav
Výběr filmů je zaměřen především na evropskou a domácí produkci, která získává v posledních letech stále větší oblibu u návštěvníků kin. Kinokavárna nabízí příjemné posezení s možností občerstvení během projekce. Kapacita kinokavárny je 88 míst, promítací dny jsou pondělí a úterý od 20:00 hodin.
Kinokavárnu najdete v Tylově ulici.
Více informací na www.kssvet.cz/index.phtml?kavarna 
 
Dárek, který pomáhá
sue02Máme pro vás tip na dáreček, který udělá a radost a také pomůže. Nezisková organizace Sue Ryder, která se stará o seniory a jejich blízké nabízí všem, kteří chtějí potěšit a zároveň pomoci možnost, jak to provést. Spustila stránku www.darekprosueryder.cz kde najdete to, co potřebují senioři v domově pro seniory nejvíce. Vybrat tak můžete například inhalační pomůcky, zdravotní křeslo, nebo pomoc fyzioterapeuta. Každou darovanou korunu pak v Sue Ryder promění na laskavou péči o své klienty.

Celý článek...

Kam s dětmi

Divadla
Kina
Města
Zoo