Energie nejen pro děti

Chystáte se na výlet s dětmi? Nezapomeňte do batůžku přibalit PIKNIK nebo PIKAO. Zahuštěným slazeným mlékem zajistíte doplnění energie, zaženete hlad a jeho chuť vás zaručeně nezklame.

 

Celý článek...

Aktuální číslo

2018_duben

ke stažení v pdf

Moravskoslezský kraj PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Středa, 27 Srpen 2008 15:43
Cinestar – Ostrava
Multikino s možností rezervací on-line. Multikino splňuje vysoký standard technické kvality zvuku (Dolby Digital), obrazu a diváckého pohodlí (kvalitní sezení a klimatizace). Pojetí interiérových prostorů umožňuje ze všech pozic vynikající rozhled, komfortní luxusní sedadla pak nabízí optimální volnost.
Kino najdete v Novinářské ulici. Promítání už od 12:00
Více informací najdete na www.cinestar.cz

Minikino kavárna - Ostrava
Nově zrekonstruované Minikino promítá denně v 19 hod., včetně víkendů. Program nabízí nekomerční, umělecky kvalitní filmy za příznivé ceny. Víkendové odpolední promítání pro děti. V provozu nová nekuřácká kavárna s bohatým sortimentem. Sál s kapacitou 70 míst s vysoce kvalitním ozvučením. Možnost rezervace vstupenek on-line nebo telefonicky. Minikino Kavárna má bezbariérový přístup.
Kino najdete v Kostelní ulici.
Více informací na http://www.ckv-ostrava.cz/minikino.html

 
 
Dárek, který pomáhá
sue02Máme pro vás tip na dáreček, který udělá a radost a také pomůže. Nezisková organizace Sue Ryder, která se stará o seniory a jejich blízké nabízí všem, kteří chtějí potěšit a zároveň pomoci možnost, jak to provést. Spustila stránku www.darekprosueryder.cz kde najdete to, co potřebují senioři v domově pro seniory nejvíce. Vybrat tak můžete například inhalační pomůcky, zdravotní křeslo, nebo pomoc fyzioterapeuta. Každou darovanou korunu pak v Sue Ryder promění na laskavou péči o své klienty.

Celý článek...

Kam s dětmi

Divadla
Kina
Města
Zoo